Trafikktall



Nr. Nettsted Unike Brukere Unike Sesjoner Sidevisninger
1.VG nettbrett 275 625701 1641 890 100
2.NRK nettbrett 202 220371 478900 335
3.Dagbladet nettbrett 179 554339 4751 112 626
4.TV2 nettbrett 119 586190 529463 733
5.Yr nettbrett 95 481146 620303 853
6.Aftenposten nettbrett 55 49594 298180 733
7.Finn.no nettbrett 51 41277 011852 444
8.Nettavisen nettbrett 49 90873 762187 720
9.ABC Nyheter nettbrett 36 91358 250186 689
10.Adresseavisen nettbrett 32 64064 307155 137
11.Startsiden nettbrett 31 25572 085199 280
12.Bergens Tidende nettbrett 29 81555 020119 690
13.E24 nettbrett 28 42037 92269 035
14.Stavanger Aftenblad nettbrett 19 17039 35893 768
15.Se og Hør nettbrett 16 07220 33548 374
16.Sol nettbrett 16 04533 89875 528
17.Dagens Næringsliv nettbrett 15 67022 39361 241
18.Romerikes Blad nettbrett 13 21123 85471 848
19.Dagsavisen nettbrett 11 95714 40224 782
20.Finansavisen nettbrett 11 93917 08144 687
21.Fædrelandsvennen nettbrett 9 70221 21958 389
22.Nordlys nettbrett 9 67016 97252 402
23.Bergensavisen nettbrett 9 56616 76845 004
24.Klikk.no nettbrett 9 1289 86215 473
25.Drammens Tidende nettbrett 8 96617 10861 721
26.Avisa Nordland nettbrett 8 06915 93854 511
27.Fredriksstad Blad nettbrett 7 94516 27465 692
28.Sunnmørsposten nettbrett 7 60312 73726 477
29.Telemarksavisa nettbrett 7 58915 00052 626
30.Oppland Arbeiderblad nettbrett 7 43614 51342 418
31.KK nettbrett 7 3868 00612 101
32.Tønsbergs Blad nettbrett 7 37314 23052 348
33.Gudbrandsdølen Dagningen (GD) nettbrett 7 14713 96042 780
34.Haugesunds Avis nettbrett 7 09612 85735 829
35.Romsdals Budstikke nettbrett 5 65410 42322 058
36.Varden nettbrett 5 45910 03023 962
37.Blogg.no nettbrett 5 3876 57910 119
38.Østlendingen nettbrett 5 23110 01632 715
39.Glåmdalen nettbrett 4 9779 59631 768
40.Sarpsborg Arbeiderblad nettbrett 4 5769 36031 600
41.Agderposten nettbrett 4 5618 54421 458
42.iFinnmark nettbrett 4 5308 32127 006
43.Sandefjords Blad nettbrett 4 1547 28221 720
44.Firda nettbrett 4 1517 98523 987
45.Moss Avis nettbrett 4 1478 27325 381
46.Østlands-Posten nettbrett 4 1177 77525 591
47.Tidens Krav nettbrett 4 0638 25727 973
48.iTromsø nettbrett 3 9256 0539 767
49.Budstikka nettbrett 3 6035 72114 179
50.Laagendalsposten nettbrett 3 5957 07321 959
51.Rana Blad nettbrett 3 5776 87720 470
52.1881 nettbrett 3 5204 2018 129
53.Smaalenenes Avis nettbrett 3 4606 89123 513
54.forskning.no nettbrett 3 4493 7685 681
55.Ringerikes Blad nettbrett 3 4306 72021 026
56.Harstad Tidende nettbrett 3 3835 69210 327
57.Nationen nettbrett 2 9523 4645 428
58.Fremover nettbrett 2 7775 34517 164
59.Hamar Arbeiderblad nettbrett 2 7614 98715 682
60.Vårt Land nettbrett 2 7573 4115 494
61.Halden Arbeiderblad nettbrett 2 6555 46020 639
62.Sogn Avis nettbrett 2 5684 59014 177
63.Helgelendingen nettbrett 2 4534 50112 077
64.Lofotposten nettbrett 2 3444 36712 352
65.Østlandets Blad nettbrett 2 0953 6079 476
66.Valdres nettbrett 2 0843 7239 402
67.Kvinneguiden nettbrett 2 0182 67015 536
68.Jærbladet nettbrett 2 0044 13012 519
69.Fosna-Folket nettbrett 1 9963 4168 056
70.Folkebladet nettbrett 1 9663 1415 437
71.Hadeland nettbrett 1 9603 72011 621
72.Nidaros.no nettbrett 1 9593 74211 316
73.vol.no nettbrett 1 9253 7568 675
74.Sør-Trøndelag nettbrett 1 8973 5167 494
75.Gjengangeren nettbrett 1 8063 1038 626
76.Innherred nettbrett 1 7903 5327 994
77.Akershus Amtstidende nettbrett 1 7263 06210 535
78.Bladet nettbrett 1 6933 5308 152
79.Ringsaker Blad nettbrett 1 6422 9928 500
80.Sunnhordland nettbrett 1 6152 7886 393
81.Bygdeposten nettbrett 1 5962 8567 597
82.Telen nettbrett 1 5453 1889 920
83.Hallingdølen nettbrett 1 5112 7175 947
84.Arbeidets Rett nettbrett 1 4412 6707 842
85.Bladet Vesterålen nettbrett 1 4272 6526 346
86.Porsgrunns Dagblad nettbrett 1 4122 4386 100
87.Dalane Tidende nettbrett 1 3872 9478 119
88.Klassekampen nettbrett 1 3691 8005 263
89.Kragerø Blad Vestmar nettbrett 1 3562 8488 918
90.Indre Akershus Blad nettbrett 1 3392 6028 253
91.Dagen nettbrett 1 3181 6612 895
92.Hitra - Frøya nettbrett 1 2742 4516 730
93.AGDER (Flekkefjord Tidende) nettbrett 1 2632 6757 516
94.Firdaposten nettbrett 1 2632 4386 984
95.Sandnesposten nettbrett 1 2452 3056 565
96.Trønderbladet nettbrett 1 1942 2035 004
97.Tara nettbrett 1 1431 2121 713
98.Hordaland nettbrett 1 1392 1614 833
99.Hardanger Folkeblad nettbrett 1 1072 1336 730
100.Nordhordland nettbrett 1 0501 6013 949
101.Tvedestrandsposten nettbrett 1 0251 9825 805
102.Brønnøysunds Avis nettbrett 9881 9804 827
103.Framtid i Nord nettbrett 9581 5242 622
104.Eidsvoll Ullensaker Blad nettbrett 9331 4633 275
105.Altaposten nettbrett 9171 5424 060
106.Kvinnheringen nettbrett 8811 5433 807
107.Raumnes nettbrett 8731 3212 640
108.Os og Fusaposten nettbrett 8251 2782 594
109.Strandbuen nettbrett 7941 6264 546
110.Grimstad Adressetidende nettbrett 7941 3772 788
111.Fjordenes Tidende nettbrett 7691 4202 982
112.Rjukan Arbeiderblad nettbrett 7371 3063 369
113.Røyken og Hurums Avis nettbrett 7371 2303 727
114.Aust Agder Blad nettbrett 7241 2743 531
115.Møre-Nytt nettbrett 7211 4042 736
116.Vikebladet Vestposten nettbrett 6871 2152 549
117.Kvasir nettbrett 6861 1863 898
118.Iform nettbrett 686734999
119.Fiskeribladet nettbrett 6779531 918
120.Vestnytt nettbrett 6651 1012 309
121.Jarlsberg Avis nettbrett 6501 1122 616
122.Rakkestad Avis nettbrett 6471 4364 198
123.Aura Avis nettbrett 6031 0682 688
124.Driva nettbrett 5981 0652 225
125.Viivilla nettbrett 596637973
126.Varingen nettbrett 5941 0802 778
127.Morgenbladet nettbrett 5896391 017
128.Nordstrands Blad nettbrett 5877942 006
129.Gjesdalbuen nettbrett 5831 2323 529
130.Vestby avis nettbrett 5801 0923 305
131.Lillesands-Posten nettbrett 5288992 007
132.Lofot-Tidende nettbrett 5279152 604
133.Fjordingen nettbrett 5269562 062
134.Åndalsnes Avis nettbrett 5249141 866
135.Vestlandsnytt nettbrett 5148951 653
136.Strilen nettbrett 5047771 634
137.Helgelands Blad nettbrett 5027491 713
138.Solabladet nettbrett 4968112 062
139.Opdalingen nettbrett 4858691 746
140.Saltenposten nettbrett 4748071 949
141.Bygdanytt nettbrett 4677681 582
142.Askøyværingen nettbrett 4557731 667
143.Vennesla Tidende nettbrett 4067021 319
144.Lierposten nettbrett 3976101 452
145.Sande Avis nettbrett 3776561 700
146.Bygdebladet nettbrett 3707262 011
147.Illvit.no nettbrett 365385644
148.Bømlo-Nytt nettbrett 3565581 053
149.Eikerbladet nettbrett 3555271 251
150.Øyene nettbrett 3474901 385
151.Lister24 nettbrett 342377353
152.Fanaposten nettbrett 336412686
153.Boligpluss nettbrett 335352534
154.Costume nettbrett 321332446
155.Fjordabladet nettbrett 3125121 179
156.Side2 nettbrett 311349493
157.Enebakk Avis nettbrett 2854691 209
158.Lyngdals Avis nettbrett 2854991 067
159.Lindesnes nettbrett 278310281
160.Ås avis nettbrett 2694571 198
161.Svelviksposten nettbrett 251377974
162.Nye Troms nettbrett 247390992
163.Tynsetingen nettbrett 2444411 191
164.Alvdal midt i væla nettbrett 2354431 301
165.Sør-Varanger Avis nettbrett 224345810
166.Trønder-Avisa nettbrett 206381619
167.DoktorOnline nettbrett 153172316
168.Namdalsavisa nettbrett 153253436
169.Finnmarksposten nettbrett 137204548
170.Aktivtrening com nettbrett 119127205
171.Firda Tidend nettbrett 119177328
172.Bakelyst nettbrett 107118149
173.Lokalavisa Trysil-Engerdal nettbrett 65104198
174.Hamar Dagblad nettbrett 5459100
175.Stylista nettbrett 506385
176.Fitnessbloggen nettbrett 505587
177.Gjøviks Blad nettbrett 131420



Fra uke 23 er ukeslistene basert på oppdatert uttrekksmodell fra Comscore

Klassekampen er underrapportert i perioden grunnet tekniske problemer med målekoden.
Dagsavisen er underrapportert i perioden grunnet tekniske problemer med målekoden.


Unike brukere, Unike sesjoner og Sidevisninger representerer gjennomsnittlig dagtall for hele uken.