Trafikktall


Nr. Nettsted Unike Brukere Unike Sesjoner Sidevisninger
1.VG nettbrett 273 358669 4351 809 577
2.Dagbladet nettbrett 197 348361 7311 303 851
3.NRK nettbrett 181 757317 035788 450
4.TV2 nettbrett 134 649206 076576 633
5.Yr.no nettbrett 95 108146 454279 082
6.Finn.no nettbrett 68 583102 4571 155 345
7.Aftenposten nettbrett 57 33997 183186 040
8.Nettavisen.no nettbrett 54 59778 429202 993
9.ABC Nyheter nettbrett 36 57957 783157 396
10.E24 nettbrett 35 37549 80993 127
11.Startsiden.no nettbrett 34 64174 891224 057
12.Bergens Tidende nettbrett 30 66655 896121 957
13.Adresseavisen nettbrett 29 84655 269129 529
14.Se og Hør nettbrett 24 04729 24766 094
15.Stavanger Aftenblad nettbrett 19 02236 37679 246
16.Dagens Næringsliv nettbrett 17 95026 03671 363
17.Sol nettbrett 17 76935 03087 540
18.KK.no nettbrett 14 10115 32521 857
19.Dagsavisen nettbrett 13 32216 12528 818
20.Finansavisen nettbrett 11 92017 64151 665
21.Fædrelandsvennen nettbrett 10 68022 75363 312
22.Nordlys nettbrett 10 60318 56454 093
23.Drammens Tidende nettbrett 9 75818 60567 272
24.Bergensavisen nettbrett 9 57217 09447 303
25.Romerikes Blad nettbrett 9 01615 85849 421
26.Klikk.no nettbrett 8 7629 36915 522
27.Fredriksstad Blad nettbrett 8 40616 55265 094
28.Avisa Nordland nettbrett 8 05114 50046 802
29.Tønsbergs Blad nettbrett 7 80014 04250 448
30.Sunnmørsposten nettbrett 7 62712 43825 744
31.Haugesunds Avis nettbrett 7 62613 60338 854
32.Oppland Arbeiderblad nettbrett 7 50814 45442 731
33.Telemarksavisa nettbrett 7 25013 03043 076
34.Gudbrandsdølen Dagningen (GD) nettbrett 7 20212 98538 640
35.Blogg.no nettbrett 6 6327 93911 942
36.Romsdals Budstikke nettbrett 5 55910 05122 264
37.Varden nettbrett 5 2919 22222 254
38.Østlendingen nettbrett 5 2399 37930 154
39.Glåmdalen nettbrett 4 9519 11132 344
40.iFinnmark nettbrett 4 8198 64729 617
41.Østlands-Posten nettbrett 4 8108 63127 647
42.Sandefjords Blad nettbrett 4 6908 14823 700
43.Vårt Land nettbrett 4 5405 5538 965
44.Sarpsborg Arbeiderblad nettbrett 4 5368 83432 107
45.Agderposten nettbrett 4 4638 25220 762
46.Moss Avis nettbrett 4 3798 27827 396
47.iTromsø nettbrett 4 3696 57010 640
48.Rana Blad nettbrett 4 3608 75626 739
49.Firda nettbrett 4 2657 78924 176
50.1881 nettbrett 4 2304 9949 281
51.Tidens Krav nettbrett 4 0117 13125 458
52.Budstikka nettbrett 4 0006 43817 722
53.Laagendalsposten nettbrett 3 7516 96821 718
54.Ringerikes Blad nettbrett 3 6617 02622 327
55.Smaalenenes Avis nettbrett 3 5396 47322 371
56.Harstad Tidende nettbrett 3 3985 69511 118
57.Hamar Arbeiderblad nettbrett 3 1815 46017 496
58.forskning.no nettbrett 3 1293 4055 343
59.Fremover nettbrett 3 1265 57318 405
60.Halden Arbeiderblad nettbrett 2 8035 41120 220
61.Helgelendingen nettbrett 2 7805 03414 311
62.Sogn Avis nettbrett 2 6904 61114 521
63.Lofotposten nettbrett 2 5524 42313 514
64.Nationen nettbrett 2 3662 8535 027
65.Hadeland nettbrett 2 2194 43513 196
66.Østlandets Blad nettbrett 2 2193 90811 246
67.Akershus Amtstidende nettbrett 2 0043 55611 972
68.vol.no nettbrett 1 9493 6388 129
69.Folkebladet nettbrett 1 9432 9494 989
70.Jærbladet nettbrett 1 9063 72911 313
71.Bygdeposten nettbrett 1 8823 49610 418
72.Valdres nettbrett 1 8563 2219 516
73.Sør-Trøndelag nettbrett 1 8223 2466 709
74.Kvinneguiden nettbrett 1 7892 34012 685
75.Gjengangeren nettbrett 1 7813 0439 091
76.Dagen nettbrett 1 7742 2684 513
77.Fosna-Folket nettbrett 1 6922 9537 760
78.Sunnhordland nettbrett 1 6812 8316 384
79.Lister24 nettbrett 1 6553 71713 234
80.Innherred nettbrett 1 6033 0346 892
81.Ringsaker Blad nettbrett 1 5992 8357 793
82.Bladet nettbrett 1 5783 0356 792
83.Arbeidets Rett nettbrett 1 5502 6177 913
84.Klassekampen nettbrett 1 5391 7965 085
85.AGDER (Flekkefjord Tidende) nettbrett 1 5303 33811 477
86.Telen nettbrett 1 5182 8869 188
87.Porsgrunns Dagblad nettbrett 1 4672 2365 058
88.Tara.no nettbrett 1 4441 5001 959
89.Dalane Tidende nettbrett 1 4402 8737 658
90.Indre Akershus Blad nettbrett 1 4332 7308 550
91.Nidaros.no nettbrett 1 4232 6518 327
92.Firdaposten nettbrett 1 4152 5807 577
93.Hallingdølen nettbrett 1 4042 4805 231
94.Hordaland nettbrett 1 4012 6056 489
95.Altaposten nettbrett 1 3892 3806 594
96.Bladet Vesterålen nettbrett 1 3532 4756 191
97.Kragerø Blad Vestmar nettbrett 1 3202 4447 181
98.Lindesnes nettbrett 1 2432 4828 541
99.Hardanger Folkeblad nettbrett 1 1802 1196 495
100.Sandnesposten nettbrett 1 1612 0645 721
101.Rakkestad Avis nettbrett 1 1391 7564 558
102.Os og Fusaposten nettbrett 1 1311 7423 673
103.Tvedestrandsposten nettbrett 1 0671 9225 751
104.Fiskeribladet nettbrett 1 0581 3862 576
105.Kvinnheringen nettbrett 1 0141 7904 427
106.Eidsvoll Ullensaker Blad nettbrett 1 0121 5293 543
107.Brønnøysunds Avis nettbrett 1 0091 9334 905
108.Trønderbladet nettbrett 9871 7043 573
109.Nordhordland nettbrett 9631 5484 015
110.Framtid i Nord nettbrett 9201 4252 640
111.Viivilla nettbrett 8629151 432
112.Illvit.no nettbrett 8428691 308
113.Fjordenes Tidende nettbrett 8401 4293 298
114.Røyken og Hurums Avis nettbrett 8321 4704 782
115.Morgenbladet nettbrett 8158901 379
116.Hitra - Frøya nettbrett 8081 3803 411
117.Grimstad Adressetidende nettbrett 8041 3962 919
118.Vestnytt nettbrett 7881 3443 090
119.Aust Agder Blad nettbrett 7791 3163 421
120.Møre-Nytt nettbrett 7781 4423 142
121.Strandbuen nettbrett 7751 4564 006
122.Vikebladet Vestposten nettbrett 7571 2782 679
123.Kvasir nettbrett 7461 2714 217
124.Rjukan Arbeiderblad nettbrett 7391 2343 093
125.Jarlsberg Avis nettbrett 7061 1602 706
126.Raumnes nettbrett 6951 1372 330
127.Vestby avis nettbrett 6821 2343 867
128.Aura Avis nettbrett 6341 0272 606
129.Driva nettbrett 5979812 088
130.Strilen nettbrett 5839021 922
131.Varingen nettbrett 5711 0042 849
132.Bygdanytt nettbrett 5569782 397
133.Fanaposten nettbrett 5516491 026
134.Gjesdalbuen nettbrett 5381 0973 113
135.Askøyværingen nettbrett 5329011 990
136.Åndalsnes Avis nettbrett 5328771 877
137.Helgelands Blad nettbrett 5317791 566
138.Vennesla Tidende nettbrett 5298881 931
139.Fjordingen nettbrett 5288801 760
140.Vestlandsnytt nettbrett 5278771 515
141.Lofot-Tidende nettbrett 5238772 392
142.Nordstrands Blad nettbrett 5207532 162
143.Lillesands-Posten nettbrett 4878762 000
144.Opdalingen nettbrett 4688171 711
145.Lierposten nettbrett 4667431 871
146.Bakelyst nettbrett 427443574
147.Eikerbladet nettbrett 4146241 477
148.Solabladet nettbrett 4136781 765
149.Boligpluss nettbrett 408434653
150.Bømlo-Nytt nettbrett 4075881 075
151.Iform.nu nettbrett 404432645
152.Sande Avis nettbrett 3946861 907
153.Lyngdals Avis nettbrett 3897912 048
154.Øyene nettbrett 3825371 540
155.Saltenposten nettbrett 3535831 529
156.Fjordabladet nettbrett 3525471 219
157.Bygdebladet nettbrett 3285921 553
158.Costume nettbrett 324335476
159.Enebakk Avis nettbrett 3215211 434
160.Nye Troms nettbrett 3024751 171
161.Ås avis nettbrett 2894881 334
162.Trønder-Avisa nettbrett 288515871
163.Side2 nettbrett 286320464
164.Svelviksposten nettbrett 2624251 158
165.Namdalsavisa nettbrett 259426641
166.Tynsetingen nettbrett 2534221 190
167.Sør-Varanger Avis nettbrett 239352807
168.Alvdal midt i væla nettbrett 182324965
169.Aktivtrening com nettbrett 179186301
170.Finnmarksposten nettbrett 161240623
171.Firda Tidend nettbrett 142215485
172.DoktorOnline nettbrett 127149352
173.Lokalavisa Trysil-Engerdal nettbrett 82123303
174.Hamar Dagblad nettbrett 7482134
175.Stylista nettbrett 556580
176.Fitnessbloggen.no nettbrett 495175
177.Gjøviks Blad nettbrett 161831



Fra uke 31 er ukeslistene basert på oppdatert uttrekksmodell fra Comscore

Klassekampen er underrapportert i perioden grunnet tekniske problemer med målekoden.
Dagsavisen er underrapportert i perioden grunnet tekniske problemer med målekoden.


Unike brukere, Unike sesjoner og Sidevisninger representerer gjennomsnittlig dagtall for hele uken.