Trafikktall


Nr. Nettsted Unike Brukere Unike Sesjoner Sidevisninger
1.VG nettbrett 260 265617 1511 630 044
2.Dagbladet nettbrett 176 442315 0291 111 162
3.NRK nettbrett 174 671292 942711 355
4.TV2 nettbrett 124 321187 597503 196
5.Yr.no nettbrett 108 266169 175344 346
6.Finn.no nettbrett 71 787107 4731 215 637
7.Nettavisen.no nettbrett 54 24577 190195 459
8.Aftenposten nettbrett 52 50588 347175 742
9.ABC Nyheter nettbrett 37 74557 407165 174
10.Startsiden.no nettbrett 34 57771 001206 787
11.Adresseavisen nettbrett 29 01452 703124 678
12.E24 nettbrett 28 80840 36779 110
13.Bergens Tidende nettbrett 27 93549 695110 278
14.Stavanger Aftenblad nettbrett 17 92733 98478 263
15.Dagens Næringsliv nettbrett 16 94724 16368 343
16.Se og Hør nettbrett 16 12920 17649 339
17.Sol nettbrett 15 64630 79270 798
18.Finansavisen nettbrett 11 89117 03346 586
19.Nordlys nettbrett 9 63516 31846 881
20.Dagsavisen nettbrett 9 23211 51121 909
21.KK.no nettbrett 9 0039 73814 147
22.Bergensavisen nettbrett 8 91115 36242 761
23.Fædrelandsvennen nettbrett 8 75418 61055 070
24.Drammens Tidende nettbrett 8 24714 39249 916
25.Sunnmørsposten nettbrett 7 95212 89127 137
26.Romerikes Blad nettbrett 7 69413 05439 351
27.Fredriksstad Blad nettbrett 7 59514 18052 923
28.Haugesunds Avis nettbrett 7 55612 95738 269
29.Tønsbergs Blad nettbrett 7 52313 35350 678
30.Avisa Nordland nettbrett 7 37112 62840 442
31.Klikk.no nettbrett 6 9317 47412 890
32.Oppland Arbeiderblad nettbrett 6 85012 41235 204
33.Gudbrandsdølen Dagningen (GD) nettbrett 6 78111 81934 575
34.Telemarksavisa nettbrett 6 77411 65437 970
35.Romsdals Budstikke nettbrett 5 96811 01424 172
36.Blogg.no nettbrett 5 9497 43411 494
37.Varden nettbrett 4 8918 45319 614
38.Østlendingen nettbrett 4 8738 36426 086
39.Glåmdalen nettbrett 4 6128 62829 910
40.Sarpsborg Arbeiderblad nettbrett 4 3808 22629 686
41.iFinnmark nettbrett 4 3717 31524 831
42.Agderposten nettbrett 4 3498 19420 740
43.1881 nettbrett 4 3075 0579 164
44.iTromsø nettbrett 4 2276 29410 700
45.Sandefjords Blad nettbrett 4 0966 59819 013
46.Tidens Krav nettbrett 4 0847 23222 848
47.Firda nettbrett 4 0347 50123 562
48.Moss Avis nettbrett 3 9287 03124 058
49.Rana Blad nettbrett 3 8756 75520 186
50.Østlands-Posten nettbrett 3 8626 55421 210
51.Ringerikes Blad nettbrett 3 4886 15319 836
52.Smaalenenes Avis nettbrett 3 4636 09319 776
53.Laagendalsposten nettbrett 3 2975 67419 516
54.Harstad Tidende nettbrett 3 2415 1719 818
55.Vårt Land nettbrett 3 2244 3137 695
56.forskning.no nettbrett 3 0193 2885 233
57.Budstikka nettbrett 2 9624 61211 732
58.Fremover nettbrett 2 7154 58714 304
59.Helgelendingen nettbrett 2 6934 75812 753
60.Tara.no nettbrett 2 5762 6633 555
61.Dagen nettbrett 2 5413 1205 411
62.Halden Arbeiderblad nettbrett 2 5294 75116 118
63.Hamar Arbeiderblad nettbrett 2 4224 22913 744
64.Sogn Avis nettbrett 2 2693 63610 165
65.Nationen nettbrett 2 2672 7144 523
66.Lofotposten nettbrett 2 2373 82111 505
67.Østlandets Blad nettbrett 2 1003 5099 918
68.Folkebladet nettbrett 1 9842 8974 928
69.Hadeland nettbrett 1 9553 58611 054
70.vol.no nettbrett 1 8503 4018 340
71.Sør-Trøndelag nettbrett 1 8333 1596 864
72.Kvinneguiden nettbrett 1 7912 35313 497
73.Fosna-Folket nettbrett 1 7642 8716 835
74.Jærbladet nettbrett 1 7543 28110 000
75.Gjengangeren nettbrett 1 6882 7238 179
76.Akershus Amtstidende nettbrett 1 6822 6598 610
77.Valdres nettbrett 1 6392 7487 720
78.Ringsaker Blad nettbrett 1 6142 6477 063
79.Nidaros.no nettbrett 1 5952 6858 749
80.Sunnhordland nettbrett 1 5842 3845 248
81.Klassekampen nettbrett 1 5421 7774 938
82.Innherred nettbrett 1 5172 7166 183
83.Bygdeposten nettbrett 1 4512 3616 655
84.Dalane Tidende nettbrett 1 4412 8738 648
85.Telen nettbrett 1 4392 6287 597
86.Arbeidets Rett nettbrett 1 4042 3387 382
87.Porsgrunns Dagblad nettbrett 1 3772 0384 648
88.Bladet nettbrett 1 3192 3414 800
89.Lister24 nettbrett 1 2832 3196 893
90.AGDER (Flekkefjord Tidende) nettbrett 1 2542 4617 668
91.Firdaposten nettbrett 1 1982 1516 078
92.Indre Akershus Blad nettbrett 1 1922 1216 622
93.Bladet Vesterålen nettbrett 1 1792 1305 731
94.Hordaland nettbrett 1 1712 0924 829
95.Kragerø Blad Vestmar nettbrett 1 1682 0306 086
96.Hallingdølen nettbrett 1 1141 8953 892
97.Lindesnes nettbrett 1 0982 0045 950
98.Sandnesposten nettbrett 1 0801 8475 205
99.Hardanger Folkeblad nettbrett 1 0121 6994 722
100.Tvedestrandsposten nettbrett 1 0081 7855 425
101.Nordhordland nettbrett 9811 4703 517
102.Brønnøysunds Avis nettbrett 9541 8144 209
103.Kvinnheringen nettbrett 9381 5284 066
104.Altaposten nettbrett 9191 4723 662
105.Framtid i Nord nettbrett 9061 4242 730
106.Rakkestad Avis nettbrett 8941 8666 622
107.Trønderbladet nettbrett 8941 4693 090
108.Fiskeribladet nettbrett 8921 2032 457
109.Morgenbladet nettbrett 8669411 511
110.Os og Fusaposten nettbrett 8481 2242 463
111.Viivilla nettbrett 8228801 465
112.Hitra - Frøya nettbrett 7981 3583 592
113.Fjordenes Tidende nettbrett 7881 3563 218
114.Grimstad Adressetidende nettbrett 7751 3082 901
115.Møre-Nytt nettbrett 7601 2942 811
116.Kvasir nettbrett 7321 2154 207
117.Rjukan Arbeiderblad nettbrett 7211 2333 347
118.Vikebladet Vestposten nettbrett 7031 1772 508
119.Aust Agder Blad nettbrett 6931 1542 864
120.Røyken og Hurums Avis nettbrett 6681 0943 371
121.Eidsvoll Ullensaker Blad nettbrett 6609792 282
122.Fanaposten nettbrett 6457521 117
123.Vestnytt nettbrett 6411 0271 743
124.Raumnes nettbrett 6419882 028
125.Trønder-Avisa nettbrett 6311 0361 557
126.Driva nettbrett 6019902 160
127.Strandbuen nettbrett 6001 0542 768
128.Jarlsberg Avis nettbrett 5929012 035
129.Vestlandsnytt nettbrett 5919591 881
130.Nordstrands Blad nettbrett 5828052 106
131.Helgelands Blad nettbrett 5648191 622
132.Åndalsnes Avis nettbrett 5539241 940
133.Namdalsavisa nettbrett 5498331 168
134.Fjordingen nettbrett 5428991 856
135.Aura Avis nettbrett 5308522 038
136.Vestby avis nettbrett 5158782 853
137.Varingen nettbrett 4967932 336
138.Strilen nettbrett 4947521 260
139.Vennesla Tidende nettbrett 4877721 679
140.Lillesands-Posten nettbrett 4778221 679
141.Gjesdalbuen nettbrett 4718472 328
142.Bygdanytt nettbrett 4577591 539
143.Lofot-Tidende nettbrett 4537272 141
144.Opdalingen nettbrett 4397331 643
145.Illvit.no nettbrett 422443729
146.Bømlo-Nytt nettbrett 3925351 035
147.Bakelyst nettbrett 382397515
148.Lierposten nettbrett 3575031 258
149.Iform.nu nettbrett 356387623
150.Sande Avis nettbrett 3525801 484
151.Solabladet nettbrett 3515521 543
152.Askøyværingen nettbrett 342541862
153.Fjordabladet nettbrett 3395061 053
154.Bygdebladet nettbrett 3275601 482
155.Saltenposten nettbrett 3265331 336
156.Øyene nettbrett 3184541 297
157.Eikerbladet nettbrett 3164401 012
158.Enebakk Avis nettbrett 2994461 257
159.Costume nettbrett 275290452
160.Nye Troms nettbrett 2733961 058
161.Boligpluss nettbrett 270283449
162.Lyngdals Avis nettbrett 2514421 077
163.Ås avis nettbrett 2504031 041
164.Tynsetingen nettbrett 2293791 044
165.Sør-Varanger Avis nettbrett 213306753
166.Svelviksposten nettbrett 202293749
167.Side2 nettbrett 190217319
168.Alvdal midt i væla nettbrett 188331983
169.Aktivtrening com nettbrett 187195283
170.Finnmarksposten nettbrett 163242651
171.Firda Tidend nettbrett 158227524
172.DoktorOnline nettbrett 126143313
173.Lokalavisa Trysil-Engerdal nettbrett 76115266
174.Hamar Dagblad nettbrett 7381146
175.Fitnessbloggen.no nettbrett 515379
176.Stylista nettbrett 516686
177.Gjøviks Blad nettbrett 7714



Fra uke 31 er ukeslistene basert på oppdatert uttrekksmodell fra Comscore

Klassekampen er underrapportert i perioden grunnet tekniske problemer med målekoden.
Dagsavisen er underrapportert i perioden grunnet tekniske problemer med målekoden.


Unike brukere, Unike sesjoner og Sidevisninger representerer gjennomsnittlig dagtall for hele uken.