Trafikktall


Nr. Nettsted Unike Brukere Unike Sesjoner Sidevisninger
1.VG nettbrett 257 959595 8371 604 857
2.NRK nettbrett 176 238293 882706 486
3.Dagbladet nettbrett 173 613299 6801 047 860
4.TV2 nettbrett 145 128224 552550 146
5.Yr.no nettbrett 113 612178 422370 059
6.Finn.no nettbrett 79 907119 1131 339 248
7.Nettavisen.no nettbrett 54 43876 940202 234
8.Aftenposten nettbrett 51 26883 499163 270
9.Startsiden.no nettbrett 35 28771 087210 137
10.E24 nettbrett 31 74943 01779 769
11.ABC Nyheter nettbrett 31 64148 349132 637
12.Adresseavisen nettbrett 30 05554 216123 959
13.Bergens Tidende nettbrett 29 86853 327123 685
14.Se og Hør nettbrett 18 41522 92152 400
15.Stavanger Aftenblad nettbrett 18 09633 27176 018
16.Dagens Næringsliv nettbrett 16 55423 43270 244
17.1881 nettbrett 15 67818 72946 755
18.Sol nettbrett 15 02029 95368 704
19.Finansavisen nettbrett 12 65317 64747 116
20.Dagsavisen nettbrett 10 53412 86924 049
21.Bergensavisen nettbrett 10 44018 26350 020
22.KK.no nettbrett 9 99610 97116 230
23.Nordlys nettbrett 9 12914 59540 963
24.Drammens Tidende nettbrett 8 42614 27149 577
25.Fredriksstad Blad nettbrett 8 22915 77359 195
26.Romerikes Blad nettbrett 7 84512 78340 250
27.Haugesunds Avis nettbrett 7 79613 28437 235
28.Sunnmørsposten nettbrett 7 77412 40726 854
29.Klikk.no nettbrett 7 7618 33814 386
30.Avisa Nordland nettbrett 7 67713 21944 611
31.Tønsbergs Blad nettbrett 7 55112 84747 235
32.Gudbrandsdølen Dagningen (GD) nettbrett 7 01711 74734 643
33.Fædrelandsvennen nettbrett 6 90615 44848 310
34.Telemarksavisa nettbrett 6 90411 72437 976
35.Oppland Arbeiderblad nettbrett 6 79311 58133 758
36.Blogg.no nettbrett 6 2207 41111 589
37.Trønder-Avisa nettbrett 5 87410 31419 710
38.Romsdals Budstikke nettbrett 5 5239 75121 324
39.Varden nettbrett 5 4028 90320 891
40.Østlendingen nettbrett 4 8787 93225 426
41.Sarpsborg Arbeiderblad nettbrett 4 7739 26333 751
42.iFinnmark nettbrett 4 5207 26023 126
43.Glåmdalen nettbrett 4 5058 02828 858
44.Sandefjords Blad nettbrett 4 2976 77620 336
45.iTromsø nettbrett 4 2575 8419 233
46.Agderposten nettbrett 4 2557 46718 528
47.Moss Avis nettbrett 4 2137 33525 706
48.Firda nettbrett 4 1807 41322 186
49.Namdalsavisa nettbrett 3 9927 04115 299
50.Østlands-Posten nettbrett 3 9756 51920 846
51.Tidens Krav nettbrett 3 9216 67823 129
52.forskning.no nettbrett 3 8224 1466 400
53.Rana Blad nettbrett 3 7486 75719 825
54.Budstikka nettbrett 3 5725 18113 310
55.Smaalenenes Avis nettbrett 3 5236 05719 372
56.Vårt Land nettbrett 3 3324 6718 050
57.Ringerikes Blad nettbrett 3 3315 56117 707
58.Harstad Tidende nettbrett 3 2115 0318 654
59.Laagendalsposten nettbrett 3 1475 24716 679
60.Fremover nettbrett 2 7894 52513 474
61.Helgelendingen nettbrett 2 7734 69212 849
62.Hamar Arbeiderblad nettbrett 2 6984 55014 753
63.Halden Arbeiderblad nettbrett 2 6324 78417 333
64.Sogn Avis nettbrett 2 5163 97211 955
65.Lofotposten nettbrett 2 5034 25112 956
66.Nationen nettbrett 2 3642 8354 896
67.Østlandets Blad nettbrett 2 0673 2408 874
68.Hadeland nettbrett 1 9663 45610 641
69.Folkebladet nettbrett 1 9412 7544 498
70.Dagen nettbrett 1 9082 4004 516
71.vol.no nettbrett 1 8953 4918 407
72.Kvinneguiden nettbrett 1 8292 43813 376
73.Jærbladet nettbrett 1 8123 34210 587
74.Sør-Trøndelag nettbrett 1 8112 9895 990
75.Gjengangeren nettbrett 1 7762 7788 094
76.Fosna-Folket nettbrett 1 7452 7226 234
77.Valdres nettbrett 1 6512 6437 087
78.Innherred nettbrett 1 6452 8896 285
79.Sunnhordland nettbrett 1 6352 5605 760
80.Akershus Amtstidende nettbrett 1 6332 4987 766
81.Nidaros.no nettbrett 1 5582 6638 232
82.Ringsaker Blad nettbrett 1 5382 4606 667
83.Bygdeposten nettbrett 1 4472 2826 498
84.Telen nettbrett 1 4372 5647 848
85.Klassekampen nettbrett 1 4161 6494 747
86.Hordaland nettbrett 1 4012 5086 292
87.Bladet Vesterålen nettbrett 1 3742 4396 355
88.Lister24 nettbrett 1 3612 4357 170
89.Arbeidets Rett nettbrett 1 3612 1726 648
90.Hardanger Folkeblad nettbrett 1 3392 1896 085
91.Bladet nettbrett 1 3252 3224 815
92.Porsgrunns Dagblad nettbrett 1 3221 9074 151
93.Dalane Tidende nettbrett 1 3132 4786 563
94.AGDER (Flekkefjord Tidende) nettbrett 1 2702 4317 753
95.Firdaposten nettbrett 1 2692 2596 620
96.Indre Akershus Blad nettbrett 1 2362 1516 459
97.Hallingdølen nettbrett 1 2012 0224 184
98.Tara.no nettbrett 1 1751 2331 751
99.Kragerø Blad Vestmar nettbrett 1 1731 9855 870
100.Lindesnes nettbrett 1 1082 0025 870
101.Viivilla nettbrett 1 0851 1652 014
102.Sandnesposten nettbrett 1 0691 8095 075
103.Nordhordland nettbrett 1 0411 5994 049
104.Kvinnheringen nettbrett 1 0251 6844 398
105.Hitra - Frøya nettbrett 1 0211 5973 876
106.Brønnøysunds Avis nettbrett 1 0011 9274 990
107.Tvedestrandsposten nettbrett 9781 6604 708
108.Morgenbladet nettbrett 9611 0301 496
109.Fjordenes Tidende nettbrett 9501 6804 465
110.Os og Fusaposten nettbrett 9411 4082 896
111.Trønderbladet nettbrett 8991 4313 046
112.Framtid i Nord nettbrett 8691 2322 154
113.Altaposten nettbrett 8671 3773 526
114.Fiskeribladet nettbrett 8231 1452 501
115.Møre-Nytt nettbrett 7991 3362 986
116.Kvasir nettbrett 7501 2434 192
117.Vikebladet Vestposten nettbrett 7301 2382 562
118.Helgelands Blad nettbrett 7251 0842 246
119.Aust Agder Blad nettbrett 7031 0992 782
120.Eidsvoll Ullensaker Blad nettbrett 6961 0052 381
121.Grimstad Adressetidende nettbrett 6921 1262 403
122.Røyken og Hurums Avis nettbrett 6861 0783 181
123.Strandbuen nettbrett 6691 1653 221
124.Rjukan Arbeiderblad nettbrett 6439912 347
125.Vestnytt nettbrett 6409861 614
126.Jarlsberg Avis nettbrett 6029252 202
127.Driva nettbrett 5969572 145
128.Rakkestad Avis nettbrett 5961 1273 836
129.Aura Avis nettbrett 5929122 100
130.Åndalsnes Avis nettbrett 5829622 276
131.Vestby avis nettbrett 5699592 869
132.Strilen nettbrett 5678901 523
133.Raumnes nettbrett 5558501 708
134.Fjordingen nettbrett 5529101 956
135.Nordstrands Blad nettbrett 5287232 032
136.Fanaposten nettbrett 516620994
137.Vestlandsnytt nettbrett 5088271 459
138.Varingen nettbrett 4907652 216
139.Gjesdalbuen nettbrett 4878622 389
140.Lofot-Tidende nettbrett 4867732 209
141.Illvit.no nettbrett 471491793
142.Opdalingen nettbrett 4657371 614
143.Bygdanytt nettbrett 4546791 165
144.Askøyværingen nettbrett 4487501 270
145.Aktivtrening com nettbrett 439451566
146.Vennesla Tidende nettbrett 4376661 377
147.Lillesands-Posten nettbrett 4347531 578
148.Costume nettbrett 425441690
149.Saltenposten nettbrett 4046671 818
150.Fjordabladet nettbrett 3936141 284
151.Iform.nu nettbrett 382409680
152.Lierposten nettbrett 3785131 211
153.Solabladet nettbrett 3755571 398
154.Bømlo-Nytt nettbrett 367507905
155.Øyene nettbrett 3604881 366
156.Sande Avis nettbrett 3575691 441
157.Bygdebladet nettbrett 3175211 387
158.Eikerbladet nettbrett 313431969
159.Lyngdals Avis nettbrett 3115281 298
160.Boligpluss nettbrett 299317511
161.Enebakk Avis nettbrett 2734161 179
162.Ås avis nettbrett 2734261 229
163.Nye Troms nettbrett 251370899
164.Svelviksposten nettbrett 245329814
165.Side2 nettbrett 237261372
166.Finnmarksposten nettbrett 153236605
167.Firda Tidend nettbrett 148209502
168.DoktorOnline nettbrett 137160383
169.Bakelyst nettbrett 115125237
170.Hamar Dagblad nettbrett 8495192
171.Lokalavisa Trysil-Engerdal nettbrett 76114272
172.Fitnessbloggen.no nettbrett 535592
173.Stylista nettbrett 466384
174.Gjøviks Blad nettbrett 121321



Fra uke 31 er ukeslistene basert på oppdatert uttrekksmodell fra Comscore

Klassekampen er underrapportert i perioden grunnet tekniske problemer med målekoden.


Unike brukere, Unike sesjoner og Sidevisninger representerer gjennomsnittlig dagtall for hele uken.