Trafikktall


Nr. Nettsted Unike Brukere Unike Sesjoner Sidevisninger
1.VG nettbrett 259 471590 2021 636 990
2.Dagbladet nettbrett 174 668299 5381 004 686
3.NRK nettbrett 173 478287 928677 750
4.TV2 nettbrett 126 252197 691499 482
5.Yr.no nettbrett 110 087168 320342 029
6.Finn.no nettbrett 79 124116 9421 290 593
7.Aftenposten nettbrett 50 80383 446165 871
8.Nettavisen.no nettbrett 49 31769 701183 536
9.ABC Nyheter nettbrett 37 95355 379138 578
10.Startsiden.no nettbrett 33 60366 757198 645
11.Adresseavisen nettbrett 31 47157 690137 292
12.E24 nettbrett 29 34839 67874 710
13.Bergens Tidende nettbrett 27 28946 845100 208
14.Sol nettbrett 18 82534 06976 129
15.Stavanger Aftenblad nettbrett 17 61731 94973 866
16.Dagens Næringsliv nettbrett 15 96122 73769 905
17.Se og Hør nettbrett 15 59719 75646 557
18.1881 nettbrett 15 30718 25246 007
19.Finansavisen nettbrett 11 30416 04046 277
20.Dagsavisen nettbrett 10 36312 79823 519
21.Nordlys nettbrett 9 78215 84047 679
22.Bergensavisen nettbrett 9 08315 21442 214
23.Drammens Tidende nettbrett 8 76014 56252 194
24.KK.no nettbrett 8 6639 38813 903
25.Romerikes Blad nettbrett 8 21213 07241 303
26.Avisa Nordland nettbrett 8 07113 64846 378
27.Sunnmørsposten nettbrett 7 90012 63626 167
28.Tønsbergs Blad nettbrett 7 68512 67247 016
29.Fredriksstad Blad nettbrett 7 55813 60551 955
30.Blogg.no nettbrett 7 3349 13713 736
31.Haugesunds Avis nettbrett 7 13511 61731 972
32.Telemarksavisa nettbrett 6 88511 27636 709
33.Gudbrandsdølen Dagningen (GD) nettbrett 6 82811 16032 011
34.Fædrelandsvennen nettbrett 6 73415 01249 262
35.Klikk.no nettbrett 6 7157 21012 307
36.Oppland Arbeiderblad nettbrett 6 61711 15332 335
37.Trønder-Avisa nettbrett 5 83610 23520 121
38.Romsdals Budstikke nettbrett 5 5429 62519 645
39.Østlendingen nettbrett 5 1118 30027 686
40.Varden nettbrett 5 0498 22118 853
41.Glåmdalen nettbrett 4 5368 00230 138
42.iTromsø nettbrett 4 2756 0269 785
43.Sarpsborg Arbeiderblad nettbrett 4 2177 50026 135
44.iFinnmark nettbrett 4 1446 89723 280
45.Sandefjords Blad nettbrett 4 0726 39818 481
46.Moss Avis nettbrett 4 0536 97624 050
47.Agderposten nettbrett 4 0327 08817 534
48.Østlands-Posten nettbrett 3 9566 54922 033
49.Tidens Krav nettbrett 3 8606 40722 013
50.Firda nettbrett 3 7766 47619 069
51.Rana Blad nettbrett 3 5136 09818 593
52.Namdalsavisa nettbrett 3 4705 84911 607
53.Laagendalsposten nettbrett 3 4125 49218 457
54.Smaalenenes Avis nettbrett 3 3865 68418 255
55.Ringerikes Blad nettbrett 3 3575 55017 952
56.Vårt Land nettbrett 3 1834 1436 762
57.Harstad Tidende nettbrett 3 1805 0359 788
58.Budstikka nettbrett 3 1484 75013 008
59.forskning.no nettbrett 2 8433 0774 793
60.Fremover nettbrett 2 7944 51614 015
61.Helgelendingen nettbrett 2 6904 50412 074
62.Viivilla nettbrett 2 5882 7253 873
63.Nationen nettbrett 2 5833 0185 005
64.Lofotposten nettbrett 2 5494 39212 731
65.Halden Arbeiderblad nettbrett 2 5044 46415 118
66.Hamar Arbeiderblad nettbrett 2 3583 95412 528
67.Sogn Avis nettbrett 2 2203 4449 536
68.Østlandets Blad nettbrett 2 0303 2338 558
69.Hadeland nettbrett 1 9293 34010 698
70.Sør-Trøndelag nettbrett 1 9093 0966 052
71.vol.no nettbrett 1 8783 4368 164
72.Folkebladet nettbrett 1 7892 5454 211
73.Kvinneguiden nettbrett 1 7862 36813 309
74.Fosna-Folket nettbrett 1 7752 8116 593
75.Gjengangeren nettbrett 1 7392 6627 624
76.Innherred nettbrett 1 6732 9977 178
77.Akershus Amtstidende nettbrett 1 6622 5138 372
78.Jærbladet nettbrett 1 6382 9659 390
79.Valdres nettbrett 1 5632 4886 564
80.Bygdeposten nettbrett 1 5582 4287 199
81.Nidaros.no nettbrett 1 5102 6558 145
82.Dagen nettbrett 1 4921 8843 593
83.Sunnhordland nettbrett 1 4782 2275 114
84.Bladet nettbrett 1 4732 5565 324
85.Klassekampen nettbrett 1 4641 6824 671
86.Telen nettbrett 1 4192 4117 693
87.Ringsaker Blad nettbrett 1 3942 1695 884
88.Arbeidets Rett nettbrett 1 3812 1856 608
89.Dalane Tidende nettbrett 1 3302 4597 243
90.Lister24 nettbrett 1 3202 2926 591
91.Porsgrunns Dagblad nettbrett 1 2501 8083 892
92.Indre Akershus Blad nettbrett 1 2462 0956 385
93.Kragerø Blad Vestmar nettbrett 1 2242 0496 146
94.AGDER (Flekkefjord Tidende) nettbrett 1 2202 2847 465
95.Firdaposten nettbrett 1 2192 0846 032
96.Hallingdølen nettbrett 1 1801 9524 006
97.Bladet Vesterålen nettbrett 1 1802 1625 543
98.Hordaland nettbrett 1 1231 9324 437
99.Lindesnes nettbrett 1 0951 9435 679
100.Framtid i Nord nettbrett 1 0831 4802 517
101.Morgenbladet nettbrett 1 0371 1151 552
102.Hardanger Folkeblad nettbrett 1 0231 6624 803
103.Tvedestrandsposten nettbrett 9961 6664 984
104.Sandnesposten nettbrett 9831 6604 714
105.Brønnøysunds Avis nettbrett 9521 8204 543
106.Altaposten nettbrett 9191 4693 565
107.Trønderbladet nettbrett 8891 4353 109
108.Nordhordland nettbrett 8651 2843 207
109.Kvinnheringen nettbrett 8651 3463 448
110.Fjordenes Tidende nettbrett 8601 4663 438
111.Tara.no nettbrett 8218651 269
112.Hitra - Frøya nettbrett 8181 3733 747
113.Fiskeribladet nettbrett 7801 0892 346
114.Os og Fusaposten nettbrett 7601 0892 276
115.Møre-Nytt nettbrett 7451 2742 789
116.Kvasir nettbrett 7281 1834 064
117.Raumnes nettbrett 7141 1682 376
118.Vikebladet Vestposten nettbrett 7101 1642 312
119.Røyken og Hurums Avis nettbrett 7081 1163 399
120.Strandbuen nettbrett 6771 1533 274
121.Eidsvoll Ullensaker Blad nettbrett 6639412 124
122.Aust Agder Blad nettbrett 6591 0042 469
123.Grimstad Adressetidende nettbrett 6381 0202 111
124.Rjukan Arbeiderblad nettbrett 6309432 291
125.Driva nettbrett 5899321 931
126.Vestby avis nettbrett 5829863 058
127.Jarlsberg Avis nettbrett 5748531 937
128.Rakkestad Avis nettbrett 5731 1033 660
129.Vestnytt nettbrett 5688391 307
130.Helgelands Blad nettbrett 5628011 640
131.Fjordingen nettbrett 5418881 820
132.Åndalsnes Avis nettbrett 5158571 856
133.Lofot-Tidende nettbrett 5128832 624
134.Aura Avis nettbrett 4987701 716
135.Nordstrands Blad nettbrett 4876791 866
136.Strilen nettbrett 4847231 211
137.Varingen nettbrett 4777222 016
138.Vestlandsnytt nettbrett 4777691 386
139.Opdalingen nettbrett 4487451 566
140.Gjesdalbuen nettbrett 4468002 319
141.Lillesands-Posten nettbrett 4217141 511
142.Iform.nu nettbrett 407434650
143.Bygdanytt nettbrett 402592980
144.Eikerbladet nettbrett 3925701 319
145.Saltenposten nettbrett 3816281 778
146.Vennesla Tidende nettbrett 3645661 245
147.Bømlo-Nytt nettbrett 363483835
148.Askøyværingen nettbrett 360552908
149.Fanaposten nettbrett 354419663
150.Fjordabladet nettbrett 345519955
151.Øyene nettbrett 3424791 330
152.Solabladet nettbrett 3424991 221
153.Lierposten nettbrett 3364541 199
154.Sande Avis nettbrett 3325331 361
155.Illvit.no nettbrett 304328626
156.Aktivtrening com nettbrett 296311424
157.Enebakk Avis nettbrett 2904301 212
158.Bygdebladet nettbrett 2864501 208
159.Nye Troms nettbrett 2854031 034
160.Lyngdals Avis nettbrett 2684451 069
161.Boligpluss nettbrett 266283560
162.Ås avis nettbrett 2573941 145
163.Svelviksposten nettbrett 246341956
164.Sør-Varanger Avis nettbrett 218294711
165.Side2 nettbrett 212238341
166.Costume nettbrett 211224408
167.Firda Tidend nettbrett 147212486
168.Finnmarksposten nettbrett 129194439
169.DoktorOnline nettbrett 126152406
170.Bakelyst nettbrett 104112195
171.Lokalavisa Trysil-Engerdal nettbrett 86117305
172.Hamar Dagblad nettbrett 7886160
173.Fitnessbloggen.no nettbrett 474984
174.Stylista nettbrett 446188
175.Gjøviks Blad nettbrett 141424



Fra uke 31 er ukeslistene basert på oppdatert uttrekksmodell fra Comscore

Klassekampen er underrapportert i perioden grunnet tekniske problemer med målekoden.
Dagsavisen er underrapportert i perioden grunnet tekniske problemer med målekoden.


Unike brukere, Unike sesjoner og Sidevisninger representerer gjennomsnittlig dagtall for hele uken.