Trafikktall



Nr. Nettsted Unike Brukere Unike Sesjoner Sidevisninger
1.VG PC 553 5741 276 6375 351 895
2.Dagbladet PC 223 330463 5431 934 526
3.Finn.no PC 205 894314 799681 347
4.Startsiden PC 124 475297 7592 359 943
5.TV2 PC 122 533255 808803 538
6.Aftenposten PC 83 989142 562238 934
7.Nettavisen PC 76 990142 076250 408
8.ABC Nyheter PC 55 12786 732220 627
9.Sol PC 49 517112 406711 816
10.Bergens Tidende PC 45 96089 344161 596
11.Adresseavisen PC 45 445103 390208 524
12.Dagens Næringsliv PC 39 09464 037105 707
13.E24 PC 38 71166 584452 613
14.Stavanger Aftenblad PC 31 72467 931128 502
15.Finansavisen PC 26 27547 023226 384
16.Bergensavisen PC 22 33142 73372 705
17.Fædrelandsvennen PC 18 01340 30881 513
18.Se og Hør PC 16 99924 84340 971
19.Romerikes Blad PC 16 66834 93271 120
20.Nordlys PC 13 30727 44456 587
21.Drammens Tidende PC 12 98326 63054 130
22.Sunnmørsposten PC 12 86426 80646 897
23.Fredriksstad Blad PC 11 02124 22254 232
24.Avisa Nordland PC 10 85023 40149 157
25.Haugesunds Avis PC 9 33719 92138 458
26.Tønsbergs Blad PC 9 09718 45540 231
27.Telemarksavisa PC 8 99719 17243 134
28.Dagsavisen PC 8 52012 59131 109
29.Budstikka PC 8 14214 56028 728
30.Romsdals Budstikke PC 7 47416 16530 358
31.Gudbrandsdølen Dagningen PC 7 31615 75134 605
32.Oppland Arbeiderblad PC 6 75914 83731 686
33.Tidens Krav PC 6 57214 57230 536
34.Sarpsborg Arbeiderblad PC 6 45814 01127 096
35.Varden PC 6 27212 67344 718
36.Firda PC 6 00113 12625 052
37.iTromsø PC 5 85911 28519 820
38.Agderposten PC 5 79612 28348 288
39.Moss Avis PC 5 75111 96822 361
40.iFinnmark PC 5 40411 02222 926
41.Østlendingen PC 5 33511 01923 926
42.Hamar Arbeiderblad PC 5 16511 25538 409
43.Østlands-Posten PC 5 02610 70921 653
44.Sandefjords Blad PC 4 8109 47417 845
45.Glåmdalen PC 4 4069 56021 896
46.Rana Blad PC 4 1718 92217 680
47.Laagendalsposten PC 4 0258 61417 434
48.Harstad Tidende PC 3 8567 95813 891
49.Jærbladet PC 3 8238 07414 423
50.vol.no PC 3 7447 83913 110
51.Ringerikes Blad PC 3 6167 65714 966
52.Smaalenenes Avis PC 3 5027 45115 845
53.Fremover PC 3 4326 97314 972
54.Halden Arbeiderblad PC 3 4117 30015 413
55.Lofotposten PC 3 3766 96913 562
56.Nationen PC 3 2274 90517 213
57.Østlandets Blad PC 3 2125 87511 718
58.Sogn Avis PC 3 1746 62813 507
59.Bladet PC 3 1156 88620 688
60.KK PC 2 9613 6205 337
61.Helgelendingen PC 2 5714 8959 285
62.Vårt Land PC 2 4903 51813 924
63.Fosna-Folket PC 2 4475 12911 315
64.Innherred PC 2 4335 16710 160
65.Folkebladet PC 2 3734 7109 007
66.Dalane Tidende PC 2 3155 1209 496
67.Bladet Vesterålen PC 2 2894 60716 227
68.Sør-Trøndelag PC 2 2794 75610 221
69.AGDER (Flekkefjord Tidende) PC 2 1974 9058 409
70.Sunnhordland PC 2 1864 38515 951
71.Altaposten PC 2 1194 2227 532
72.Firdaposten PC 2 0794 2907 810
73.Gjengangeren PC 2 0653 9266 984
74.Hallingdølen PC 2 0584 02012 273
75.Arbeidets Rett PC 2 0574 1378 043
76.Brønnøysunds Avis PC 2 0264 6499 552
77.Valdres PC 2 0024 1798 349
78.forskning.no PC 1 9492 3743 560
79.Nidaros.no PC 1 9393 6216 990
80.Porsgrunns Dagblad PC 1 9243 4895 494
81.Akershus Amtstidende PC 1 9043 5727 438
82.Hadeland PC 1 8703 8198 139
83.Hitra - Frøya PC 1 8694 2869 405
84.Dagen PC 1 8292 6334 017
85.Klikk.no PC 1 7852 1433 107
86.Hordaland PC 1 7273 24110 567
87.Sandnesposten PC 1 7103 3346 424
88.Bygdeposten PC 1 6803 3145 615
89.Ringsaker Blad PC 1 6743 3586 172
90.Telen PC 1 6293 3356 502
91.Hardanger Folkeblad PC 1 5373 0885 797
92.Kragerø Blad Vestmar PC 1 5223 1897 331
93.Fjordenes Tidende PC 1 5203 1085 020
94.Trønderbladet PC 1 4452 9345 796
95.Vestnytt PC 1 4372 4403 873
96.Vikebladet Vestposten PC 1 4292 7724 301
97.Nordhordland PC 1 3582 3244 046
98.Indre Akershus Blad PC 1 3232 6045 553
99.Møre-Nytt PC 1 3052 6714 316
100.Fiskeribladet PC 1 3032 2298 790
101.Blogg.no PC 1 3001 9003 617
102.Framtid i Nord PC 1 2432 1964 293
103.Strilen PC 1 2311 9843 294
104.Tvedestrandsposten PC 1 2202 6224 913
105.Kvinnheringen PC 1 2192 3843 741
106.Driva PC 1 1702 1663 238
107.Saltenposten PC 1 1652 4115 843
108.Røyken og Hurums avis PC 1 1592 0183 339
109.Kvasir PC 1 1541 8742 984
110.Helgelands Blad PC 1 1441 9194 741
111.Fjordingen PC 1 1352 1713 756
112.Strandbuen PC 1 1282 3124 128
113.Varingen PC 1 0281 8552 921
114.Askøyværingen PC 1 0111 6732 749
115.Opdalingen PC 9721 8413 638
116.Gjesdalbuen PC 9662 0233 830
117.Grimstad Adressetidende PC 9311 7456 269
118.Aura Avis PC 8941 6762 730
119.Vestlandsnytt PC 8741 6872 591
120.Solabladet PC 8481 5042 808
121.Side2 PC 8409801 384
122.Os og Fusaposten PC 8311 4784 831
123.Bygdanytt PC 8301 3912 286
124.Aust Agder Blad PC 8261 6002 666
125.Åndalsnes Avis PC 8091 5822 386
126.Morgenbladet PC 7929501 477
127.Rakkestad Avis PC 7851 6712 888
128.Raumnes PC 7821 4254 858
129.Jarlsberg Avis PC 7301 2692 100
130.Vestby Avis PC 7061 2762 200
131.Nye Troms PC 6911 2042 583
132.Fjordabladet PC 6591 1532 090
133.Lofot - Tidende PC 6281 2202 154
134.Rjukan Arbeiderblad PC 5991 2302 456
135.Nordstrands blad PC 5879291 532
136.Lierposten PC 5118091 222
137.Lyngdals Avis PC 5038841 334
138.Bømlo-Nytt PC 4988783 191
139.Vennesla Tidende PC 4838692 935
140.Lillesands-Posten PC 4838943 828
141.Fanaposten PC 4586281 000
142.Sør-Varanger Avis PC 4196902 108
143.Ås Avis PC 3866251 030
144.Bygdebladet PC 3836811 443
145.Sande Avis PC 3666181 047
146.Øyene PC 357564934
147.EikerBladet PC 345516808
148.Enebakk Avis PC 3295591 462
149.Firda Tidend PC 2954881 947
150.Svelviksposten PC 257391637
151.Finnmarksposten PC 223392635
152.Tara PC 172191324
153.Lokalavisa Trysil-Engerdal PC 172279514
154.Costume PC 164173222
155.Hamar Dagblad PC 130145192
156.Stylista PC 119122211
157.Bo-bedre PC 88100238
158.Boligpluss PC 8194196
159.Iform PC 6267177
160.Viivilla PC 5661156
161.Bakelyst PC 313237
162.Gjøviks Blad PC 2528239
163.Fitnessbloggen PC 212235
164.1881 PC 223
165.Klassekampen PC 111
166.Lister24 PC 111
167.Lindesnes PC 112
168.Trønder-Avisa PC 000

Forsidelistene inkluderer trafikk fra én enkelt URL (forsiden) fra nettlesere. Trafikk fra rene native applikasjoner er ikke inkludert

Fra uke 23 er ukeslistene basert på oppdatert uttrekksmodell fra Comscore

Klassekampen er underrapportert i perioden grunnet tekniske problemer med målekoden.
Dagsavisen er underrapportert i perioden grunnet tekniske problemer med målekoden.


Unike brukere, Unike sesjoner og Sidevisninger representerer gjennomsnittlig dagtall for hele uken.