Trafikktall


Nr. Nettsted Unike Brukere Unike Sesjoner Sidevisninger
1.VG PC 663 2991 355 6204 693 768
2.Finn.no PC 305 128471 6281 019 255
3.Dagbladet PC 269 136498 0192 002 055
4.Startsiden.no PC 138 712314 2211 991 542
5.TV2 PC 132 048240 805794 908
6.Aftenposten PC 99 075158 498293 722
7.Nettavisen PC 98 183171 430330 591
8.1881 PC 86 965109 182222 849
9.Bergens Tidende PC 65 137124 939250 690
10.Dagens Næringsliv PC 63 906108 541502 263
11.Sol.no PC 57 767119 176711 379
12.E24 PC 55 14395 075619 120
13.ABC Nyheter PC 53 20075 862194 928
14.Adresseavisen PC 51 452104 748212 527
15.Stavanger Aftenblad PC 34 85867 571143 770
16.Finansavisen PC 33 61159 811230 265
17.Bergensavisen PC 29 84956 57598 914
18.Se og Hør PC 22 63131 87554 449
19.Fædrelandsvennen PC 21 13043 47699 118
20.Sunnmørsposten PC 16 18932 02756 966
21.Nordlys PC 16 05330 79463 965
22.Drammens Tidende PC 15 47128 78161 411
23.Fredriksstad Blad PC 14 03328 27765 160
24.Avisa Nordland PC 13 65627 41758 712
25.Romerikes Blad PC 13 52924 28352 510
26.Haugesunds Avis PC 10 90921 64442 040
27.Tønsbergs Blad PC 10 78420 21646 437
28.Romsdals Budstikke PC 9 66319 75038 359
29.Budstikka PC 9 41415 97134 934
30.Telemarksavisa PC 9 28317 20439 732
31.Dagsavisen PC 8 94712 59434 396
32.Gudbrandsdølen Dagningen PC 8 21315 91333 348
33.Oppland Arbeiderblad PC 7 66114 95031 660
34.Sarpsborg Arbeiderblad PC 7 60015 13831 158
35.iTromsø PC 7 57313 76924 109
36.Firda PC 7 32214 96031 104
37.Tidens Krav PC 7 05014 08431 227
38.Agderposten PC 6 60312 38347 354
39.Moss Avis PC 6 46612 01325 931
40.iFinnmark PC 6 36311 85627 862
41.Varden PC 6 29010 98939 569
42.Hamar Arbeiderblad PC 6 03711 57838 176
43.Østlendingen PC 5 77310 45923 158
44.Sandefjords Blad PC 5 71910 52520 468
45.Østlands-Posten PC 5 66010 78422 640
46.Rana Blad PC 5 08410 61322 572
47.Glåmdalen PC 5 0309 74123 804
48.vol.no PC 4 3718 58615 261
49.Jærbladet PC 4 3248 41316 176
50.Ringerikes Blad PC 4 2888 18717 840
51.Harstad Tidende PC 4 2257 81414 986
52.Laagendalsposten PC 4 2257 88819 460
53.Smaalenenes Avis PC 4 0487 92918 803
54.Fremover PC 4 0467 64516 243
55.Halden Arbeiderblad PC 4 0287 81515 542
56.KK.no PC 4 0084 8747 581
57.Lofotposten PC 3 9547 67515 621
58.Østlandets Blad PC 3 8336 47311 089
59.forskning.no PC 3 6504 4036 383
60.Sogn Avis PC 3 4476 56213 945
61.Nationen PC 3 4355 04416 889
62.Helgelendingen PC 3 2076 02412 179
63.Vårt Land PC 3 1524 47411 733
64.Dalane Tidende PC 2 6605 3829 682
65.Bladet PC 2 6434 79115 494
66.Folkebladet PC 2 6214 6589 039
67.Altaposten PC 2 5934 8209 627
68.Bladet Vesterålen PC 2 5794 83815 578
69.Firdaposten PC 2 5525 19110 591
70.Innherred PC 2 5434 7029 511
71.Klikk.no PC 2 5162 9924 572
72.Sunnhordland PC 2 5104 54617 167
73.AGDER (Flekkefjord Tidende) PC 2 5045 0499 475
74.Sør-Trøndelag PC 2 4604 5869 204
75.Fosna-Folket PC 2 4534 6119 575
76.Lindesnes PC 2 3914 6299 179
77.Lister24 PC 2 3824 6969 761
78.Gjengangeren PC 2 3494 1527 961
79.Dagen PC 2 3293 5066 135
80.Arbeidets Rett PC 2 3064 1327 967
81.Brønnøysunds Avis PC 2 2394 7779 430
82.Porsgrunns Dagblad PC 2 1113 4415 846
83.Nidaros.no PC 2 0743 4367 805
84.Akershus Amtstidende PC 2 0743 4998 007
85.Trønder-Avisa PC 2 0573 5176 873
86.Hadeland PC 2 0563 8068 304
87.Hordaland PC 2 0443 55210 362
88.Blogg.no PC 1 9812 7515 266
89.Vikebladet Vestposten PC 1 9793 6856 141
90.Valdres PC 1 9593 6757 322
91.Ringsaker Blad PC 1 8523 3716 333
92.Fjordenes Tidende PC 1 8343 6646 918
93.Namdalsavisa PC 1 8023 32211 227
94.Hallingdølen PC 1 7923 0218 898
95.Fiskeribladet PC 1 7633 02513 022
96.Sandnesposten PC 1 7583 1546 806
97.Vestnytt PC 1 6912 7264 624
98.Telen PC 1 6833 1186 000
99.Hardanger Folkeblad PC 1 6473 0105 560
100.Nordhordland PC 1 6312 7465 075
101.Hitra - Frøya PC 1 5873 0326 330
102.Møre-Nytt PC 1 5722 9155 220
103.Kragerø Blad Vestmar PC 1 5532 7605 469
104.Strilen PC 1 5462 4314 354
105.Indre Akershus Blad PC 1 4772 6495 546
106.Kvinnheringen PC 1 4642 7094 662
107.Kvasir PC 1 4162 2823 702
108.Trønderbladet PC 1 3942 4634 623
109.Helgelands Blad PC 1 3542 2105 614
110.Fjordingen PC 1 3282 4304 774
111.Driva PC 1 3282 2693 910
112.Tvedestrandsposten PC 1 3192 5915 131
113.Framtid i Nord PC 1 3122 2085 112
114.Side2 PC 1 2741 4942 101
115.Røyken og Hurums avis PC 1 2662 0053 601
116.Saltenposten PC 1 2642 3857 529
117.Askøyværingen PC 1 2512 0593 602
118.Grimstad Adressetidende PC 1 1722 0217 630
119.Varingen PC 1 1691 9443 296
120.Morgenbladet PC 1 1261 3652 227
121.Åndalsnes Avis PC 1 0482 0203 605
122.Gjesdalbuen PC 1 0351 9123 613
123.Vestlandsnytt PC 1 0231 9163 207
124.Os og Fusaposten PC 1 0211 7435 867
125.Opdalingen PC 1 0181 7363 237
126.Strandbuen PC 9941 8363 107
127.Bygdanytt PC 9601 5572 711
128.Aura Avis PC 9081 5122 454
129.Aust Agder Blad PC 9071 5912 813
130.Nye Troms PC 8131 2972 995
131.Rakkestad Avis PC 7861 4672 826
132.Jarlsberg Avis PC 7791 2732 185
133.Solabladet PC 7781 2132 764
134.Vestby Avis PC 7691 2762 393
135.Raumnes PC 7571 2264 302
136.Fjordabladet PC 7571 2723 116
137.Nordstrands blad PC 7291 1131 829
138.Lofot - Tidende PC 7221 3302 430
139.Fanaposten PC 6278561 377
140.Rjukan Arbeiderblad PC 5881 0572 271
141.Lyngdals Avis PC 5659531 513
142.Vennesla Tidende PC 5338792 961
143.Lillesands-Posten PC 5238763 396
144.Lierposten PC 5177811 291
145.Bømlo-Nytt PC 4907802 966
146.Ås Avis PC 4837401 423
147.Sande Avis PC 4136271 179
148.Øyene PC 3916171 095
149.Bygdebladet PC 3625751 239
150.Firda Tidend PC 3545472 645
151.Enebakk Avis PC 3425301 472
152.Finnmarksposten PC 3225851 052
153.EikerBladet PC 315454732
154.Costume PC 286305411
155.Svelviksposten PC 280398684
156.Tara.no PC 216241377
157.Hamar Dagblad PC 202248363
158.Lokalavisa Trysil-Engerdal PC 201322902
159.Stylista PC 130134201
160.Bo-bedre PC 120135262
161.Boligpluss PC 97111211
162.Viivilla PC 8994186
163.Iform.nu PC 7885175
164.Bakelyst PC 384051
165.Gjøviks Blad PC 3236255
166.Fitnessbloggen PC 323675
167.Klassekampen PC 000

Forsidelistene inkluderer trafikk fra én enkelt URL (forsiden) fra nettlesere. Trafikk fra rene native applikasjoner er ikke inkludert

Fra uke 31 er ukeslistene basert på oppdatert uttrekksmodell fra Comscore

Klassekampen er underrapportert i perioden grunnet tekniske problemer med målekoden.


Unike brukere, Unike sesjoner og Sidevisninger representerer gjennomsnittlig dagtall for hele uken.