Trafikktall


Nr. Nettsted Unike Brukere Unike Sesjoner Sidevisninger
1.VG PC 768 0921 653 7936 985 290
2.Finn.no PC 319 785492 5811 054 781
3.Dagbladet PC 309 228611 4642 447 612
4.TV2 PC 161 144309 3371 018 532
5.Startsiden.no PC 147 969352 2232 243 805
6.Aftenposten PC 116 923196 545341 771
7.Nettavisen PC 107 174193 446373 359
8.Bergens Tidende PC 71 788142 449265 606
9.Dagens Næringsliv PC 71 550130 583230 443
10.ABC Nyheter PC 65 30198 739247 182
11.E24 PC 65 088117 859802 992
12.Sol.no PC 62 073133 464772 669
13.Adresseavisen PC 56 904120 190247 749
14.Finansavisen PC 39 41274 657298 138
15.Stavanger Aftenblad PC 39 12079 576155 052
16.Bergensavisen PC 31 49661 813107 327
17.Fædrelandsvennen PC 24 28753 003108 513
18.Se og Hør PC 24 24334 76961 583
19.Sunnmørsposten PC 18 82238 98173 560
20.Nordlys PC 18 50237 62080 700
21.Drammens Tidende PC 18 48636 92977 325
22.Romerikes Blad PC 16 38031 59565 472
23.Avisa Nordland PC 14 38929 67863 663
24.Fredriksstad Blad PC 14 37230 13268 342
25.Haugesunds Avis PC 12 82427 68256 369
26.Tønsbergs Blad PC 12 31124 26455 632
27.Budstikka PC 11 58620 91843 193
28.Romsdals Budstikke PC 10 92923 60047 767
29.Telemarksavisa PC 10 77821 17947 694
30.Dagsavisen PC 10 68015 77640 689
31.Gudbrandsdølen Dagningen PC 9 37319 10542 146
32.Oppland Arbeiderblad PC 9 14919 15540 434
33.iTromsø PC 8 62616 55328 078
34.Firda PC 8 24617 69536 524
35.Sarpsborg Arbeiderblad PC 7 95516 26134 235
36.Tidens Krav PC 7 81116 36636 904
37.Agderposten PC 7 49415 02456 631
38.Varden PC 7 44813 88148 443
39.iFinnmark PC 7 21614 33931 595
40.Moss Avis PC 7 16814 07828 806
41.Hamar Arbeiderblad PC 6 83513 83647 692
42.Østlands-Posten PC 6 60513 42628 910
43.Sandefjords Blad PC 6 59912 77524 633
44.Østlendingen PC 6 55312 55027 787
45.Rana Blad PC 6 28613 93427 945
46.Glåmdalen PC 5 54711 34027 354
47.Laagendalsposten PC 5 34711 01523 784
48.Harstad Tidende PC 4 9659 67917 772
49.Jærbladet PC 4 9279 85518 630
50.Ringerikes Blad PC 4 7929 79220 003
51.vol.no PC 4 7319 41416 401
52.Østlandets Blad PC 4 6758 45516 574
53.Smaalenenes Avis PC 4 6009 34121 134
54.Fremover PC 4 5158 88118 809
55.KK.no PC 4 4095 4258 290
56.Halden Arbeiderblad PC 4 3508 88919 220
57.Sogn Avis PC 4 2948 94919 338
58.Lofotposten PC 4 2768 56916 748
59.forskning.no PC 3 8824 6266 669
60.Nationen PC 3 7985 73018 160
61.Vårt Land PC 3 7835 47016 151
62.Lister24 PC 3 4778 10019 264
63.Helgelendingen PC 3 4586 64413 202
64.Altaposten PC 3 3176 88413 055
65.Bladet PC 3 2476 36217 800
66.Lindesnes PC 3 2347 17815 144
67.Dalane Tidende PC 3 1126 69112 610
68.AGDER (Flekkefjord Tidende) PC 3 0936 95614 492
69.Sunnhordland PC 3 0665 92322 485
70.Firdaposten PC 2 9096 07512 554
71.Bladet Vesterålen PC 2 8785 53918 817
72.Fosna-Folket PC 2 8365 65811 709
73.Hordaland PC 2 8345 62119 572
74.Innherred PC 2 8105 41210 274
75.Klikk.no PC 2 7883 3244 872
76.Folkebladet PC 2 7835 26514 157
77.Gjengangeren PC 2 7325 1049 538
78.Sør-Trøndelag PC 2 6785 12810 165
79.Arbeidets Rett PC 2 6445 0389 916
80.Dagen PC 2 5593 8906 742
81.Porsgrunns Dagblad PC 2 5414 3897 307
82.Akershus Amtstidende PC 2 5204 5579 962
83.Brønnøysunds Avis PC 2 4985 48910 578
84.Hadeland PC 2 4694 86710 510
85.Fjordenes Tidende PC 2 4214 9169 348
86.Valdres PC 2 3534 88910 089
87.Nidaros.no PC 2 3243 9977 517
88.Bygdeposten PC 2 2574 3467 855
89.Hallingdølen PC 2 1913 98611 730
90.Vikebladet Vestposten PC 2 1614 2246 977
91.Hardanger Folkeblad PC 2 1444 3308 694
92.Sandnesposten PC 2 1013 9497 821
93.Møre-Nytt PC 2 0244 0677 313
94.Ringsaker Blad PC 2 0183 8256 806
95.Telen PC 1 9443 7977 243
96.Blogg.no PC 1 8522 5744 793
97.Nordhordland PC 1 8133 2135 658
98.Hitra - Frøya PC 1 7983 5687 304
99.Kragerø Blad Vestmar PC 1 7933 4138 029
100.Fiskeribladet PC 1 7883 10514 355
101.Kvinnheringen PC 1 7673 5796 087
102.Strilen PC 1 6982 7624 802
103.Trønderbladet PC 1 6953 1145 559
104.Indre Akershus Blad PC 1 6923 2796 727
105.Fjordingen PC 1 6693 1806 104
106.Vestnytt PC 1 5572 5394 225
107.Røyken og Hurums avis PC 1 5422 5954 489
108.Helgelands Blad PC 1 5412 6556 988
109.Kvasir PC 1 5182 4773 995
110.Framtid i Nord PC 1 5142 6574 341
111.Driva PC 1 4922 6954 425
112.Tvedestrandsposten PC 1 4783 0666 470
113.Varingen PC 1 4062 4594 059
114.Side2 PC 1 3691 5962 275
115.Askøyværingen PC 1 3422 2803 814
116.Grimstad Adressetidende PC 1 3242 3779 033
117.Strandbuen PC 1 2962 5574 853
118.Morgenbladet PC 1 2951 5762 671
119.Saltenposten PC 1 2802 4546 274
120.Opdalingen PC 1 2672 3154 057
121.Gjesdalbuen PC 1 2322 4544 558
122.Os og Fusaposten PC 1 1862 1316 564
123.Bygdanytt PC 1 1752 0533 718
124.Fjordabladet PC 1 1532 0554 341
125.Åndalsnes Avis PC 1 1402 1923 708
126.Aura Avis PC 1 1372 0593 577
127.Vestlandsnytt PC 1 1192 1133 318
128.Aust Agder Blad PC 1 0431 9093 475
129.Raumnes PC 1 0091 7685 622
130.Solabladet PC 9691 6223 937
131.Nye Troms PC 9491 5663 737
132.Vestby Avis PC 9451 6583 244
133.Jarlsberg Avis PC 9141 5292 608
134.Lyngdals Avis PC 9021 7783 760
135.Rakkestad Avis PC 8661 6813 072
136.Nordstrands blad PC 8111 2752 399
137.Lierposten PC 7951 2542 029
138.Lofot - Tidende PC 7791 4772 646
139.Rjukan Arbeiderblad PC 7221 3872 634
140.Fanaposten PC 6939761 628
141.Vennesla Tidende PC 6701 1983 853
142.Lillesands-Posten PC 6321 1214 252
143.Ås Avis PC 6089991 897
144.Sør-Varanger Avis PC 5558882 632
145.Bømlo-Nytt PC 5549193 470
146.Sande Avis PC 4767651 374
147.Firda Tidend PC 4727713 343
148.Bygdebladet PC 4587651 772
149.Øyene PC 4557301 290
150.EikerBladet PC 4336681 148
151.Enebakk Avis PC 4307212 012
152.Svelviksposten PC 322474784
153.Finnmarksposten PC 316560975
154.Costume PC 291308399
155.Tara.no PC 247267414
156.Lokalavisa Trysil-Engerdal PC 224384961
157.Hamar Dagblad PC 208245336
158.Bo-bedre PC 141156299
159.Stylista PC 123127207
160.Boligpluss PC 122140281
161.Viivilla PC 101105215
162.Iform.nu PC 8084185
163.Gjøviks Blad PC 4955315
164.Bakelyst PC 434457
165.Fitnessbloggen PC 283178
166.1881 PC 445
167.Trønder-Avisa PC 000
168.Klassekampen PC 000
169.Namdalsavisa PC 000

Forsidelistene inkluderer trafikk fra én enkelt URL (forsiden) fra nettlesere. Trafikk fra rene native applikasjoner er ikke inkludert

Fra uke 31 er ukeslistene basert på oppdatert uttrekksmodell fra Comscore

Klassekampen er underrapportert i perioden grunnet tekniske problemer med målekoden.
Dagsavisen er underrapportert i perioden grunnet tekniske problemer med målekoden.


Unike brukere, Unike sesjoner og Sidevisninger representerer gjennomsnittlig dagtall for hele uken.