Trafikktall



Nr. Nettsted Unike Brukere Unike Sesjoner Sidevisninger
1.VG nettbrett 122 178298 639582 106
2.Dagbladet nettbrett 82 982193 331446 158
3.TV2 nettbrett 36 29876 523154 705
4.Finn.no nettbrett 23 73435 56176 401
5.Nettavisen nettbrett 21 80939 43370 063
6.Startsiden nettbrett 21 01755 073127 938
7.Aftenposten nettbrett 15 70426 49743 078
8.Adresseavisen nettbrett 12 90230 48162 536
9.Sol nettbrett 12 76830 10861 206
10.Bergens Tidende nettbrett 11 24722 93242 508
11.ABC Nyheter nettbrett 11 17618 16237 647
12.Stavanger Aftenblad nettbrett 7 23016 25730 988
13.Romerikes Blad nettbrett 6 41815 42430 477
14.Bergensavisen nettbrett 6 25312 69423 200
15.Dagens Næringsliv nettbrett 5 6678 86714 983
16.Drammens Tidende nettbrett 5 39912 54926 502
17.E24 nettbrett 5 3969 35018 191
18.Fredriksstad Blad nettbrett 4 99612 46828 242
19.Nordlys nettbrett 4 93911 13822 590
20.Se og Hør nettbrett 4 8237 13314 156
21.Avisa Nordland nettbrett 4 63611 39223 701
22.Fædrelandsvennen nettbrett 4 59110 84823 111
23.Tønsbergs Blad nettbrett 4 44510 44120 974
24.Telemarksavisa nettbrett 4 27810 50721 791
25.Oppland Arbeiderblad nettbrett 3 8629 86818 326
26.Gudbrandsdølen Dagningen (GD) nettbrett 3 7959 52718 146
27.Haugesunds Avis nettbrett 3 6708 53216 164
28.Finansavisen nettbrett 3 3725 83010 815
29.Sunnmørsposten nettbrett 3 1556 63112 432
30.Østlendingen nettbrett 2 9207 03613 564
31.Sarpsborg Arbeiderblad nettbrett 2 8917 16714 712
32.Moss Avis nettbrett 2 6476 27011 090
33.iFinnmark nettbrett 2 4515 53511 257
34.Glåmdalen nettbrett 2 4466 33912 902
35.Tidens Krav nettbrett 2 4436 16312 928
36.Budstikka nettbrett 2 4294 2737 056
37.Sandefjords Blad nettbrett 2 3895 1009 287
38.Østlands-Posten nettbrett 2 3645 46910 738
39.Firda nettbrett 2 3495 57410 700
40.Laagendalsposten nettbrett 2 2135 2629 761
41.Romsdals Budstikke nettbrett 2 1194 6729 242
42.Ringerikes Blad nettbrett 2 0494 9179 237
43.Smaalenenes Avis nettbrett 2 0044 9199 609
44.Rana Blad nettbrett 1 9334 6328 695
45.Varden nettbrett 1 7573 9038 294
46.Halden Arbeiderblad nettbrett 1 7544 2289 098
47.Dagsavisen nettbrett 1 7362 5714 144
48.Fremover nettbrett 1 6813 9247 192
49.Jærbladet nettbrett 1 5903 6126 311
50.Agderposten nettbrett 1 4563 2426 991
51.Lofotposten nettbrett 1 4443 1975 705
52.Hamar Arbeiderblad nettbrett 1 4393 2326 394
53.Nidaros.no nettbrett 1 3563 0254 844
54.Østlandets Blad nettbrett 1 3372 6784 428
55.Sogn Avis nettbrett 1 3142 9465 867
56.Helgelendingen nettbrett 1 3002 9105 075
57.iTromsø nettbrett 1 2712 4603 899
58.Hadeland nettbrett 1 1712 5074 862
59.vol.no nettbrett 1 0702 3304 243
60.Akershus Amtstidende nettbrett 1 0382 1233 904
61.Valdres nettbrett 1 0342 4264 207
62.Dalane Tidende nettbrett 1 0172 4704 234
63.Harstad Tidende nettbrett 9842 0573 607
64.Telen nettbrett 9662 3704 246
65.Bygdeposten nettbrett 9572 0523 359
66.AGDER (Flekkefjord Tidende) nettbrett 9422 2663 988
67.Arbeidets Rett nettbrett 9392 0333 771
68.Ringsaker Blad nettbrett 9342 0433 597
69.Gjengangeren nettbrett 9091 9293 389
70.Porsgrunns Dagblad nettbrett 8821 7702 911
71.Firdaposten nettbrett 8821 9333 328
72.Kragerø Blad Vestmar nettbrett 8592 1123 870
73.Bladet nettbrett 8582 0443 741
74.Sandnesposten nettbrett 8331 8073 010
75.Fosna-Folket nettbrett 7831 7363 434
76.Hardanger Folkeblad nettbrett 7721 6863 069
77.Sør-Trøndelag nettbrett 7531 5873 014
78.Hitra - Frøya nettbrett 7451 6973 185
79.Indre Akershus Blad nettbrett 7201 7443 430
80.Innherred nettbrett 7081 6072 966
81.Nationen nettbrett 6429601 696
82.KK nettbrett 6377771 309
83.Tvedestrandsposten nettbrett 6101 4092 462
84.Bladet Vesterålen nettbrett 5941 3002 296
85.Folkebladet nettbrett 5901 1511 972
86.Sunnhordland nettbrett 5811 2842 358
87.Nordhordland nettbrett 5791 0381 730
88.Strandbuen nettbrett 5721 3382 324
89.Trønderbladet nettbrett 5641 1742 113
90.Røyken og Hurums Avis nettbrett 5629811 809
91.Hordaland nettbrett 5591 0971 819
92.Kvinnheringen nettbrett 5431 0931 734
93.Brønnøysunds Avis nettbrett 5341 2252 132
94.Altaposten nettbrett 5151 0051 840
95.Hallingdølen nettbrett 4801 0151 811
96.Vårt Land nettbrett 4746651 096
97.Rakkestad Avis nettbrett 4601 1612 002
98.Gjesdalbuen nettbrett 4451 0511 811
99.Dagen nettbrett 427632908
100.Varingen nettbrett 4238691 376
101.Fjordenes Tidende nettbrett 4168721 427
102.Vikebladet Vestposten nettbrett 4138081 271
103.Aust Agder Blad nettbrett 4118551 601
104.Vestby avis nettbrett 4068431 403
105.Vestnytt nettbrett 3996701 116
106.Møre-Nytt nettbrett 3918741 391
107.Aura Avis nettbrett 3647641 234
108.Rjukan Arbeiderblad nettbrett 3638261 350
109.Jarlsberg Avis nettbrett 3627351 144
110.Framtid i Nord nettbrett 3626711 029
111.Driva nettbrett 3627131 104
112.Strilen nettbrett 351586977
113.Fjordingen nettbrett 3326801 066
114.Solabladet nettbrett 331620936
115.Nordstrands Blad nettbrett 317489882
116.Lofot-Tidende nettbrett 3176541 085
117.Opdalingen nettbrett 309608937
118.Askøyværingen nettbrett 308568953
119.Klikk.no nettbrett 306363550
120.forskning.no nettbrett 304362574
121.Saltenposten nettbrett 292581941
122.Bygdanytt nettbrett 286491802
123.Fiskeribladet nettbrett 280501841
124.Helgelands Blad nettbrett 263445728
125.Os og Fusaposten nettbrett 257492843
126.Lierposten nettbrett 252430635
127.Åndalsnes Avis nettbrett 238482798
128.Lyngdals Avis nettbrett 236441637
129.Sande Avis nettbrett 224452695
130.Vestlandsnytt nettbrett 224451703
131.Bygdebladet nettbrett 224532879
132.Grimstad Adressetidende nettbrett 219451789
133.Eikerbladet nettbrett 193326510
134.Raumnes nettbrett 188347616
135.Kvasir nettbrett 188300517
136.Fjordabladet nettbrett 185328529
137.Øyene nettbrett 179294481
138.Enebakk Avis nettbrett 177331525
139.Sør-Varanger Avis nettbrett 171283478
140.Nye Troms nettbrett 168294487
141.Ås avis nettbrett 166325515
142.Blogg.no nettbrett 165287681
143.Svelviksposten nettbrett 160269426
144.Vennesla Tidende nettbrett 151297493
145.Bømlo-Nytt nettbrett 137263421
146.Fanaposten nettbrett 127175239
147.Lillesands-Posten nettbrett 119234485
148.Morgenbladet nettbrett 98108164
149.Side2 nettbrett 93108159
150.Finnmarksposten nettbrett 87144242
151.Firda Tidend nettbrett 86139195
152.Tara nettbrett 465065
153.Lokalavisa Trysil-Engerdal nettbrett 4172114
154.Hamar Dagblad nettbrett 313649
155.Costume nettbrett 222429
156.Boligpluss nettbrett 131419
157.Viivilla nettbrett 101011
158.Iform nettbrett 8812
159.Bakelyst nettbrett 567
160.Gjøviks Blad nettbrett 558
161.1881 nettbrett 222
162.Stylista nettbrett 233
163.Fitnessbloggen nettbrett 227
164.Namdalsavisa nettbrett 112
165.Trønder-Avisa nettbrett 112
166.Lister24 nettbrett 000
167.Lindesnes nettbrett 000

Forsidelistene inkluderer trafikk fra én enkelt URL (forsiden) fra nettlesere. Trafikk fra rene native applikasjoner er ikke inkludert

Fra uke 23 er ukeslistene basert på oppdatert uttrekksmodell fra Comscore

Klassekampen er underrapportert i perioden grunnet tekniske problemer med målekoden.
Dagsavisen er underrapportert i perioden grunnet tekniske problemer med målekoden.


Unike brukere, Unike sesjoner og Sidevisninger representerer gjennomsnittlig dagtall for hele uken.