Trafikktall


Nr. Nettsted Unike Brukere Unike Sesjoner Sidevisninger
1.VG nettbrett 126 250263 601508 802
2.Dagbladet nettbrett 78 000156 237368 411
3.TV2 nettbrett 39 50470 692145 579
4.Finn.no nettbrett 29 46043 99794 271
5.Startsiden.no nettbrett 20 93348 666126 718
6.Nettavisen.no nettbrett 18 86731 25458 188
7.Aftenposten nettbrett 13 34720 62638 287
8.Sol nettbrett 12 65826 12353 835
9.Adresseavisen nettbrett 12 06124 95350 871
10.Bergens Tidende nettbrett 11 47822 56746 341
11.ABC Nyheter nettbrett 9 46013 62127 315
12.1881 nettbrett 6 7367 91317 707
13.Bergensavisen nettbrett 6 65213 21124 717
14.Stavanger Aftenblad nettbrett 6 18312 18225 648
15.Dagens Næringsliv nettbrett 6 0169 34715 459
16.E24 nettbrett 5 6029 62319 885
17.Se og Hør nettbrett 4 9757 02814 351
18.Fredriksstad Blad nettbrett 4 85410 90025 530
19.Drammens Tidende nettbrett 4 7939 71321 234
20.Nordlys nettbrett 4 5649 31319 541
21.Avisa Nordland nettbrett 4 2579 13519 618
22.Romerikes Blad nettbrett 4 1958 13917 086
23.Tønsbergs Blad nettbrett 4 0098 21717 572
24.Fædrelandsvennen nettbrett 3 9878 37021 166
25.Finansavisen nettbrett 3 4735 70111 068
26.Haugesunds Avis nettbrett 3 3606 94713 837
27.Oppland Arbeiderblad nettbrett 3 3577 20613 991
28.Telemarksavisa nettbrett 3 3196 58913 999
29.Gudbrandsdølen Dagningen (GD) nettbrett 3 2526 86013 216
30.Sunnmørsposten nettbrett 3 1546 13211 833
31.Sarpsborg Arbeiderblad nettbrett 2 5905 71712 548
32.Østlendingen nettbrett 2 5185 04310 349
33.Moss Avis nettbrett 2 3174 8119 978
34.Romsdals Budstikke nettbrett 2 2964 7329 880
35.iFinnmark nettbrett 2 2734 61310 017
36.Glåmdalen nettbrett 2 1724 81010 458
37.Firda nettbrett 2 1404 71610 014
38.Tidens Krav nettbrett 2 1344 52810 253
39.Sandefjords Blad nettbrett 2 1284 0717 663
40.Budstikka nettbrett 2 1153 3905 811
41.Østlands-Posten nettbrett 2 0204 0078 371
42.Rana Blad nettbrett 1 7963 9988 243
43.Ringerikes Blad nettbrett 1 7943 7547 525
44.Dagsavisen nettbrett 1 7112 4954 347
45.Smaalenenes Avis nettbrett 1 6753 5277 359
46.Laagendalsposten nettbrett 1 6643 2676 575
47.Halden Arbeiderblad nettbrett 1 5083 1506 539
48.Fremover nettbrett 1 4742 9735 433
49.Varden nettbrett 1 4722 7446 157
50.Agderposten nettbrett 1 3742 6785 827
51.Lofotposten nettbrett 1 3622 7585 184
52.Hamar Arbeiderblad nettbrett 1 3452 6545 613
53.Jærbladet nettbrett 1 3042 6385 071
54.iTromsø nettbrett 1 2762 3293 730
55.Helgelendingen nettbrett 1 2462 6524 973
56.Østlandets Blad nettbrett 1 1732 1653 772
57.Nidaros.no nettbrett 1 1032 0393 274
58.Sogn Avis nettbrett 1 1012 1894 523
59.Hadeland nettbrett 1 0552 2264 088
60.vol.no nettbrett 1 0262 0913 991
61.Dalane Tidende nettbrett 8931 8923 533
62.Firdaposten nettbrett 8581 8033 317
63.AGDER (Flekkefjord Tidende) nettbrett 8421 8193 586
64.Harstad Tidende nettbrett 8401 5652 888
65.Akershus Amtstidende nettbrett 8341 4752 977
66.Valdres nettbrett 8191 6252 978
67.Arbeidets Rett nettbrett 8011 4972 940
68.Ringsaker Blad nettbrett 7761 5112 672
69.Telen nettbrett 7541 5712 813
70.Gjengangeren nettbrett 7491 4472 793
71.Sør-Trøndelag nettbrett 7251 3602 579
72.Lister24 nettbrett 6921 4083 284
73.Fosna-Folket nettbrett 6801 3072 554
74.Sandnesposten nettbrett 6681 2882 195
75.Kragerø Blad Vestmar nettbrett 6471 2492 384
76.Porsgrunns Dagblad nettbrett 6471 0981 885
77.Lindesnes nettbrett 6451 3052 922
78.Bladet nettbrett 6341 2002 133
79.Innherred nettbrett 6271 2372 293
80.Hardanger Folkeblad nettbrett 6181 1822 150
81.KK.no nettbrett 6077061 215
82.Nationen nettbrett 5948821 571
83.Indre Akershus Blad nettbrett 5851 2422 523
84.Vårt Land nettbrett 5707941 269
85.Bladet Vesterålen nettbrett 5501 1262 217
86.Nordhordland nettbrett 5469911 716
87.Folkebladet nettbrett 5449371 618
88.Hordaland nettbrett 5359761 781
89.Brønnøysunds Avis nettbrett 5251 0952 009
90.Hitra - Frøya nettbrett 5259721 767
91.Kvinnheringen nettbrett 5229741 684
92.Tvedestrandsposten nettbrett 5161 0201 961
93.Sunnhordland nettbrett 5099681 906
94.Altaposten nettbrett 4889011 696
95.Røyken og Hurums Avis nettbrett 4878341 482
96.Trønder-Avisa nettbrett 4808311 481
97.Trønderbladet nettbrett 4597991 432
98.Dagen nettbrett 4496741 089
99.Namdalsavisa nettbrett 4427881 547
100.Vikebladet Vestposten nettbrett 4397871 253
101.Fjordenes Tidende nettbrett 4178761 636
102.Vestnytt nettbrett 3986681 175
103.Rakkestad Avis nettbrett 3858241 608
104.Strilen nettbrett 3796421 085
105.Strandbuen nettbrett 3777431 317
106.Aust Agder Blad nettbrett 3626781 167
107.Driva nettbrett 3626741 176
108.Hallingdølen nettbrett 3606071 080
109.Vestby avis nettbrett 3516301 126
110.Framtid i Nord nettbrett 3496061 058
111.Gjesdalbuen nettbrett 3486801 200
112.Møre-Nytt nettbrett 3486741 165
113.Fiskeribladet nettbrett 3476331 014
114.Varingen nettbrett 333577994
115.forskning.no nettbrett 319379608
116.Fjordingen nettbrett 311555868
117.Askøyværingen nettbrett 305547918
118.Klikk.no nettbrett 297339555
119.Jarlsberg Avis nettbrett 297533866
120.Bygdanytt nettbrett 295482801
121.Aura Avis nettbrett 294543872
122.Lofot-Tidende nettbrett 291535912
123.Nordstrands Blad nettbrett 285446825
124.Helgelands Blad nettbrett 279467778
125.Opdalingen nettbrett 276477755
126.Rjukan Arbeiderblad nettbrett 274523909
127.Saltenposten nettbrett 263503849
128.Os og Fusaposten nettbrett 262471894
129.Åndalsnes Avis nettbrett 241476849
130.Vestlandsnytt nettbrett 229438705
131.Solabladet nettbrett 217373598
132.Lyngdals Avis nettbrett 216392602
133.Grimstad Adressetidende nettbrett 201362714
134.Sande Avis nettbrett 191365586
135.Blogg.no nettbrett 188314727
136.Lierposten nettbrett 188288461
137.Kvasir nettbrett 187306507
138.Fjordabladet nettbrett 187326529
139.Nye Troms nettbrett 169275478
140.Bygdebladet nettbrett 166319559
141.Eikerbladet nettbrett 166262386
142.Øyene nettbrett 153244413
143.Raumnes nettbrett 142235420
144.Fanaposten nettbrett 137194266
145.Enebakk Avis nettbrett 137232413
146.Vennesla Tidende nettbrett 134236401
147.Ås avis nettbrett 134244424
148.Svelviksposten nettbrett 131202334
149.Lillesands-Posten nettbrett 112195369
150.Bømlo-Nytt nettbrett 107178297
151.Side2 nettbrett 105122190
152.Morgenbladet nettbrett 94104158
153.Firda Tidend nettbrett 91138222
154.Finnmarksposten nettbrett 76132235
155.Lokalavisa Trysil-Engerdal nettbrett 4269121
156.Tara.no nettbrett 414566
157.Hamar Dagblad nettbrett 404872
158.Costume nettbrett 272845
159.Viivilla nettbrett 131418
160.Boligpluss nettbrett 101116
161.Gjøviks Blad nettbrett 7810
162.Bakelyst nettbrett 7710
163.Iform.nu nettbrett 7710
164.Stylista nettbrett 444
165.Fitnessbloggen.no nettbrett 112
166.Klassekampen nettbrett 000

Forsidelistene inkluderer trafikk fra én enkelt URL (forsiden) fra nettlesere. Trafikk fra rene native applikasjoner er ikke inkludert

Fra uke 31 er ukeslistene basert på oppdatert uttrekksmodell fra Comscore

Klassekampen er underrapportert i perioden grunnet tekniske problemer med målekoden.


Unike brukere, Unike sesjoner og Sidevisninger representerer gjennomsnittlig dagtall for hele uken.