Trafikktall


Nr. Nettsted Unike Brukere Unike Sesjoner Sidevisninger
1.VG nettbrett 133 485305 248584 317
2.Dagbladet nettbrett 83 683185 668457 643
3.TV2 nettbrett 41 35580 168178 486
4.Finn.no nettbrett 28 62543 02092 957
5.Startsiden.no nettbrett 21 89555 755146 737
6.Nettavisen.no nettbrett 21 26637 23971 989
7.Aftenposten nettbrett 15 21925 02642 200
8.Sol nettbrett 12 84328 81165 722
9.Bergens Tidende nettbrett 12 37025 56449 205
10.Adresseavisen nettbrett 12 11026 34056 146
11.ABC Nyheter nettbrett 11 44517 81535 044
12.Bergensavisen nettbrett 6 80014 24126 774
13.Stavanger Aftenblad nettbrett 6 49613 88027 132
14.Dagens Næringsliv nettbrett 6 48910 50617 632
15.E24 nettbrett 6 18411 39523 793
16.Drammens Tidende nettbrett 5 54212 63827 465
17.Se og Hør nettbrett 5 0447 40515 561
18.Nordlys nettbrett 5 00510 94123 049
19.Fredriksstad Blad nettbrett 4 97812 04728 009
20.Romerikes Blad nettbrett 4 97210 85421 817
21.Fædrelandsvennen nettbrett 4 66410 85823 403
22.Avisa Nordland nettbrett 4 43910 13622 198
23.Tønsbergs Blad nettbrett 4 3929 83321 012
24.Telemarksavisa nettbrett 3 9188 78418 320
25.Oppland Arbeiderblad nettbrett 3 9059 58018 246
26.Haugesunds Avis nettbrett 3 8519 18818 593
27.Finansavisen nettbrett 3 8206 71213 481
28.Gudbrandsdølen Dagningen (GD) nettbrett 3 6758 70417 205
29.Sunnmørsposten nettbrett 3 4097 20214 595
30.Østlendingen nettbrett 2 8266 26612 626
31.Sarpsborg Arbeiderblad nettbrett 2 7606 54514 513
32.Moss Avis nettbrett 2 5475 87111 414
33.Budstikka nettbrett 2 4664 3547 524
34.iFinnmark nettbrett 2 4505 40211 690
35.Glåmdalen nettbrett 2 4465 99713 074
36.Firda nettbrett 2 4165 68512 060
37.Sandefjords Blad nettbrett 2 4125 0849 714
38.Tidens Krav nettbrett 2 4045 63013 326
39.Romsdals Budstikke nettbrett 2 4025 38511 721
40.Østlands-Posten nettbrett 2 3485 22910 927
41.Laagendalsposten nettbrett 2 1574 9779 652
42.Rana Blad nettbrett 2 1345 42310 733
43.Ringerikes Blad nettbrett 2 0514 7269 377
44.Smaalenenes Avis nettbrett 2 0014 6869 981
45.Dagsavisen nettbrett 1 9002 8784 875
46.Halden Arbeiderblad nettbrett 1 7264 0178 864
47.Fremover nettbrett 1 6613 6626 922
48.Varden nettbrett 1 6573 4097 430
49.Jærbladet nettbrett 1 5043 1495 868
50.Hamar Arbeiderblad nettbrett 1 4713 1876 964
51.Agderposten nettbrett 1 4523 0326 466
52.Lofotposten nettbrett 1 4413 1105 939
53.Sogn Avis nettbrett 1 3703 2296 789
54.Helgelendingen nettbrett 1 3583 0935 747
55.iTromsø nettbrett 1 3572 6414 298
56.Østlandets Blad nettbrett 1 3472 7474 777
57.Hadeland nettbrett 1 2782 9585 215
58.Nidaros.no nettbrett 1 1942 4113 824
59.vol.no nettbrett 1 0782 2444 169
60.Akershus Amtstidende nettbrett 1 0352 0603 954
61.Dalane Tidende nettbrett 1 0322 3824 336
62.AGDER (Flekkefjord Tidende) nettbrett 1 0272 6435 525
63.Bygdeposten nettbrett 1 0192 2193 885
64.Valdres nettbrett 9852 2104 064
65.Firdaposten nettbrett 9692 1384 101
66.Arbeidets Rett nettbrett 9421 9143 744
67.Lister24 nettbrett 9422 4496 236
68.Harstad Tidende nettbrett 9351 8613 479
69.Telen nettbrett 8952 0353 706
70.Gjengangeren nettbrett 8711 8363 502
71.Ringsaker Blad nettbrett 8601 7803 111
72.Porsgrunns Dagblad nettbrett 8561 5892 786
73.Lindesnes nettbrett 8161 9964 578
74.Kragerø Blad Vestmar nettbrett 8021 7043 212
75.Hardanger Folkeblad nettbrett 7901 7803 497
76.Sandnesposten nettbrett 7871 6692 824
77.Fosna-Folket nettbrett 7661 5663 087
78.Sør-Trøndelag nettbrett 7431 4562 757
79.Bladet nettbrett 7301 4932 615
80.Indre Akershus Blad nettbrett 7111 7043 452
81.Hordaland nettbrett 6901 4912 918
82.KK.no nettbrett 6667991 387
83.Vårt Land nettbrett 6579581 506
84.Nationen nettbrett 6469701 757
85.Innherred nettbrett 6431 3232 529
86.Kvinnheringen nettbrett 6281 4072 345
87.Nordhordland nettbrett 6061 1331 939
88.Bladet Vesterålen nettbrett 5971 2392 413
89.Sunnhordland nettbrett 5891 2782 458
90.Tvedestrandsposten nettbrett 5881 2582 407
91.Røyken og Hurums Avis nettbrett 5841 1051 923
92.Altaposten nettbrett 5821 1782 243
93.Hitra - Frøya nettbrett 5811 0942 014
94.Brønnøysunds Avis nettbrett 5641 2252 192
95.Folkebladet nettbrett 5601 0261 871
96.Fjordenes Tidende nettbrett 5391 1712 200
97.Strandbuen nettbrett 5101 1212 022
98.Trønderbladet nettbrett 5029391 601
99.Dagen nettbrett 4967841 251
100.Vikebladet Vestposten nettbrett 4378531 361
101.Hallingdølen nettbrett 4307931 499
102.Rakkestad Avis nettbrett 4249611 792
103.Aust Agder Blad nettbrett 4208871 489
104.Gjesdalbuen nettbrett 4189291 526
105.Vestby avis nettbrett 4188421 490
106.Møre-Nytt nettbrett 4149221 690
107.Strilen nettbrett 4046921 227
108.Varingen nettbrett 3897631 279
109.Framtid i Nord nettbrett 3857021 149
110.Driva nettbrett 3857431 279
111.Fjordingen nettbrett 3857641 301
112.Aura Avis nettbrett 3687611 369
113.Vestnytt nettbrett 3565811 025
114.Bygdanytt nettbrett 3476341 154
115.Rjukan Arbeiderblad nettbrett 3467451 292
116.Jarlsberg Avis nettbrett 3376931 122
117.forskning.no nettbrett 332403650
118.Opdalingen nettbrett 329630992
119.Fiskeribladet nettbrett 328580997
120.Klikk.no nettbrett 322381592
121.Nordstrands Blad nettbrett 319502954
122.Askøyværingen nettbrett 318584959
123.Lyngdals Avis nettbrett 3137291 197
124.Lofot-Tidende nettbrett 3066141 025
125.Helgelands Blad nettbrett 297529860
126.Os og Fusaposten nettbrett 2905891 087
127.Lierposten nettbrett 286505793
128.Solabladet nettbrett 279498802
129.Åndalsnes Avis nettbrett 255517913
130.Saltenposten nettbrett 241443712
131.Fjordabladet nettbrett 238455797
132.Vestlandsnytt nettbrett 233466744
133.Sande Avis nettbrett 221456736
134.Grimstad Adressetidende nettbrett 216422788
135.Eikerbladet nettbrett 209365603
136.Bygdebladet nettbrett 207429750
137.Kvasir nettbrett 192312505
138.Raumnes nettbrett 187363668
139.Nye Troms nettbrett 184318522
140.Enebakk Avis nettbrett 178345626
141.Øyene nettbrett 177296503
142.Sør-Varanger Avis nettbrett 172271496
143.Blogg.no nettbrett 166277637
144.Vennesla Tidende nettbrett 165332680
145.Svelviksposten nettbrett 157278437
146.Ås avis nettbrett 154290506
147.Fanaposten nettbrett 145214304
148.Bømlo-Nytt nettbrett 129244402
149.Lillesands-Posten nettbrett 129242526
150.Morgenbladet nettbrett 106120196
151.Side2 nettbrett 105119173
152.Firda Tidend nettbrett 102175293
153.Finnmarksposten nettbrett 80138246
154.Tara.no nettbrett 505386
155.Lokalavisa Trysil-Engerdal nettbrett 4473137
156.Hamar Dagblad nettbrett 394459
157.Costume nettbrett 242637
158.Boligpluss nettbrett 131525
159.Viivilla nettbrett 101115
160.Bakelyst nettbrett 101015
161.Gjøviks Blad nettbrett 91016
162.1881 nettbrett 666
163.Iform.nu nettbrett 679
164.Stylista nettbrett 445
165.Trønder-Avisa nettbrett 222
166.Fitnessbloggen.no nettbrett 233
167.Klassekampen nettbrett 000
168.Namdalsavisa nettbrett 000

Forsidelistene inkluderer trafikk fra én enkelt URL (forsiden) fra nettlesere. Trafikk fra rene native applikasjoner er ikke inkludert

Fra uke 31 er ukeslistene basert på oppdatert uttrekksmodell fra Comscore

Klassekampen er underrapportert i perioden grunnet tekniske problemer med målekoden.
Dagsavisen er underrapportert i perioden grunnet tekniske problemer med målekoden.


Unike brukere, Unike sesjoner og Sidevisninger representerer gjennomsnittlig dagtall for hele uken.