Trafikktall


Nr. Nettsted Unike Brukere Unike Sesjoner Sidevisninger
1.VG mobil 1 508 0635 000 9719 656 408
2.Dagbladet mobil 600 0781 585 5143 520 787
3.TV2 mobil 367 176837 4281 548 744
4.Finn.no mobil 263 137468 356950 528
5.Aftenposten mobil 177 186359 493549 355
6.Nettavisen.no mobil 167 805348 222598 020
7.Adresseavisen mobil 124 291340 215704 019
8.Bergens Tidende mobil 112 521290 091501 441
9.Sol mobil 85 944220 516381 636
10.Se og Hør mobil 75 817128 016224 411
11.E24 mobil 63 217134 800284 052
12.Dagens Næringsliv mobil 62 131120 485178 799
13.Stavanger Aftenblad mobil 59 663150 437255 516
14.Bergensavisen mobil 58 544141 073232 645
15.Fædrelandsvennen mobil 45 187125 969232 148
16.Drammens Tidende mobil 44 427112 018206 021
17.Startsiden.no mobil 42 871104 783239 729
18.Romerikes Blad mobil 42 747104 563189 099
19.Finansavisen mobil 40 21185 356155 831
20.Nordlys mobil 38 852101 280194 203
21.Fredriksstad Blad mobil 34 60789 511170 630
22.Sunnmørsposten mobil 33 51380 983149 433
23.Avisa Nordland mobil 33 44987 380173 074
24.Tønsbergs Blad mobil 29 90373 371138 398
25.Telemarksavisa mobil 29 48670 796134 010
26.Oppland Arbeiderblad mobil 28 10674 643140 623
27.ABC Nyheter mobil 27 48244 85081 783
28.Haugesunds Avis mobil 26 67371 781132 695
29.Budstikka mobil 25 34053 39584 432
30.Gudbrandsdølen Dagningen mobil 23 40359 790115 100
31.Romsdals budstikke mobil 23 24562 144121 727
32.Sarpsborg Arbeiderblad mobil 21 87554 307100 752
33.Moss Avis mobil 19 00446 48282 248
34.iFinnmark mobil 17 88843 21791 926
35.Firda mobil 17 66047 32894 041
36.Tidens Krav mobil 17 08044 18690 030
37.Østlendingen mobil 16 91241 76582 212
38.Sandefjords Blad mobil 16 40339 03767 610
39.Østlands-Posten mobil 16 00239 13871 362
40.iTromsø mobil 15 58434 43655 573
41.Ringerikes Blad mobil 15 19738 29471 761
42.Glåmdalen mobil 15 13438 34577 778
43.Smaalenenes Avis mobil 14 30936 12072 725
44.Rana Blad mobil 14 24138 75070 841
45.KK.no mobil 12 80016 93625 855
46.Laagendalsposten mobil 12 79832 33758 598
47.Jærbladet mobil 12 77430 01551 122
48.Hamar Arbeiderblad mobil 12 58732 19861 096
49.Fremover mobil 12 32731 32860 397
50.Agderposten mobil 12 01629 77364 617
51.Varden mobil 11 94327 20354 921
52.Halden Arbeiderblad mobil 11 70529 21456 360
53.Dagsavisen mobil 10 99617 09325 827
54.Lofotposten mobil 10 93827 74550 917
55.Østlandets Blad mobil 10 42723 32737 318
56.Harstad Tidende mobil 9 47022 36740 387
57.Sogn Avis mobil 9 35223 11444 606
58.Hadeland mobil 8 93220 57438 150
59.vol.no mobil 8 80419 57033 337
60.Helgelendingen mobil 7 54317 77732 734
61.AGDER (Flekkefjord Tidende) mobil 7 47120 56438 152
62.Bladet mobil 7 33116 47326 800
63.Dalane Tidende mobil 7 25118 66131 348
64.Lister24 mobil 6 89318 78638 958
65.Nidaros.no mobil 6 89114 12722 782
66.Lindesnes mobil 6 78819 43339 767
67.Innherred mobil 6 77414 78126 612
68.Bygdeposten mobil 6 52815 49726 545
69.Sør-Trøndelag mobil 6 47814 48226 824
70.Altaposten mobil 6 42416 41030 599
71.Akershus Amtstidende mobil 6 33013 42122 899
72.Firdaposten mobil 6 28715 47128 483
73.Ringsaker Blad mobil 6 25813 91123 141
74.Fosna-Folket mobil 5 89813 54124 672
75.Arbeidets Rett mobil 5 87713 35523 965
76.Gjengangeren mobil 5 85713 60223 684
77.Valdres mobil 5 55413 94525 451
78.Sunnhordland mobil 5 30212 84823 950
79.Indre Akershus Blad mobil 5 13712 33622 279
80.Folkebladet mobil 5 07911 28319 564
81.Brønnøysunds Avis mobil 5 00513 23624 095
82.Telen mobil 4 99412 08721 739
83.Hardanger Folkeblad mobil 4 93612 72524 607
84.Porsgrunns Dagblad mobil 4 6969 56914 967
85.Hordaland mobil 4 68511 35122 251
86.Klikk.no mobil 4 5425 7117 837
87.Kragerø Blad Vestmar mobil 4 46310 33218 369
88.Kvinnheringen mobil 4 44811 36219 104
89.Sandnesposten mobil 4 3608 82413 648
90.Hitra-Frøya mobil 4 2789 15015 880
91.Trønderbladet mobil 4 2278 65614 064
92.Bladet Vesterålen mobil 4 1329 01217 410
93.Møre-Nytt mobil 4 0179 25816 675
94.Vikebladet Vestposten mobil 3 9838 89614 178
95.Nordhordland mobil 3 7517 21511 461
96.Fjordenes Tidende mobil 3 7258 08515 001
97.Varingen mobil 3 6868 11012 768
98.Tvedestrandsposten mobil 3 5838 22915 195
99.Røyken og Hurums Avis mobil 3 5546 80210 660
100.Vårt Land mobil 3 4625 6648 842
101.Strandbuen mobil 3 3947 50412 221
102.Side2 mobil 3 2324 1115 671
103.forskning.no mobil 3 1333 7815 556
104.Gjesdalbuen (Gbnett) mobil 3 0276 94410 525
105.Hallingdølen mobil 2 9956 74513 342
106.Vestnytt mobil 2 9315 3218 628
107.Blogg.no mobil 2 8383 9516 891
108.Dagen mobil 2 7724 4747 168
109.Fjordingen mobil 2 7696 19411 014
110.Askøyværingen mobil 2 5974 9997 932
111.Strilen mobil 2 5964 5657 223
112.Vestby Avis mobil 2 5935 4108 846
113.Framtid i Nord mobil 2 5475 0487 977
114.Aura Avis mobil 2 4125 2038 935
115.Åndalsnes Avis mobil 2 3765 2508 955
116.Saltenposten mobil 2 3725 2939 415
117.Jarlsberg Avis mobil 2 3534 7527 495
118.Driva mobil 2 3524 7947 948
119.Aust Agder Blad mobil 2 2354 8597 905
120.Grimstad Adressetidende mobil 2 2234 9769 661
121.Rakkestad Avis mobil 2 1704 5687 599
122.Bygdanytt mobil 2 1654 1277 385
123.Lofot Tidende mobil 2 1444 4337 403
124.Opdalingen mobil 2 0334 0196 289
125.Lierposten mobil 1 9853 6345 452
126.Lyngdals Avis mobil 1 9754 4046 894
127.Helgelands Blad mobil 1 9523 9116 602
128.Nationen mobil 1 9223 2365 776
129.Vestlandsnytt mobil 1 9033 7355 967
130.Fjordabladet mobil 1 8803 9796 990
131.Raumnes mobil 1 7803 6256 542
132.Solabladet mobil 1 7613 2774 696
133.Rjukan Arbeiderblad mobil 1 7503 7956 303
134.Fiskeribladet mobil 1 7073 3195 353
135.Os og Fusaposten mobil 1 6913 3546 073
136.Nordstrands Blad mobil 1 6352 7904 352
137.Vennesla Tidende mobil 1 4182 9516 167
138.Nye Troms mobil 1 4012 5854 417
139.Sande Avis mobil 1 3942 7834 225
140.Enebakk Avis mobil 1 1612 2433 822
141.Ås Avis mobil 1 1522 2323 388
142.Eikerbladet mobil 1 0501 8972 924
143.Morgenbladet mobil 9901 1941 869
144.Lillesands-Posten mobil 9661 9584 247
145.Kvasir mobil 9481 4912 256
146.Bygdebladet mobil 9131 6642 534
147.Svelviksposten mobil 8561 4672 195
148.Sør-Varanger Avis mobil 8121 4152 336
149.Fanaposten mobil 7501 0461 418
150.Bømlo-Nytt mobil 7321 3782 291
151.Øyene mobil 6181 0741 735
152.Firda Tidend mobil 6091 2002 165
153.Finnmarksposten mobil 6091 1481 932
154.Costume mobil 458498628
155.Tara.no mobil 309337526
156.Lokalavisa Trysil-Engerdal mobil 234417688
157.Iform.nu mobil 204214346
158.Hamar Dagblad mobil 199257361
159.Viivilla mobil 193209335
160.Boligpluss mobil 192215364
161.Bakelyst mobil 8993112
162.Stylista mobil 7485179
163.Fitnessbloggen mobil 485062
164.1881 mobil 424349
165.Gjøviks Blad mobil 404864
166.Trønder-Avisa mobil 123
167.Namdalsavisa mobil 000

Forsidelistene inkluderer trafikk fra én enkelt URL (forsiden) fra nettlesere. Trafikk fra rene native applikasjoner er ikke inkludert

Fra uke 31 er ukeslistene basert på oppdatert uttrekksmodell fra Comscore

Klassekampen er underrapportert i perioden grunnet tekniske problemer med målekoden.
Dagsavisen er underrapportert i perioden grunnet tekniske problemer med målekoden.


Unike brukere, Unike sesjoner og Sidevisninger representerer gjennomsnittlig dagtall for hele uken.