Trafikktall



Nr. Nettsted Unike Brukere Unike Sesjoner Sidevisninger
1.VG mobil 1 559 9815 812 23711 967 412
2.Dagbladet mobil 623 1131 858 0564 746 590
3.TV2 mobil 342 826928 0751 701 349
4.Finn.no mobil 236 666412 268849 747
5.Aftenposten mobil 206 438448 457672 643
6.Nettavisen mobil 173 954386 640637 842
7.Adresseavisen mobil 139 221458 181989 899
8.Bergens Tidende mobil 117 668298 764499 549
9.Sol mobil 89 127260 447482 198
10.Stavanger Aftenblad mobil 85 565237 997396 175
11.Se og Hør mobil 72 627127 406218 328
12.E24 mobil 58 035117 699235 391
13.Romerikes Blad mobil 57 799168 427323 343
14.Dagens Næringsliv mobil 56 946109 318162 466
15.Bergensavisen mobil 53 042124 961204 386
16.Fædrelandsvennen mobil 51 260150 617268 977
17.Startsiden mobil 44 306118 344256 298
18.Drammens Tidende mobil 42 714111 329202 118
19.Finansavisen mobil 38 52881 874142 250
20.Nordlys mobil 38 046103 831199 301
21.Avisa Nordland mobil 38 005109 850224 381
22.Fredriksstad Blad mobil 33 19891 953176 501
23.Telemarksavisa mobil 32 53087 960168 047
24.Sunnmørsposten mobil 30 95979 056139 702
25.Tønsbergs Blad mobil 29 81076 864141 784
26.ABC Nyheter mobil 28 56449 19493 449
27.Oppland Arbeiderblad mobil 27 40277 585148 652
28.Haugesunds Avis mobil 25 57869 306123 007
29.Budstikka mobil 25 53553 81383 383
30.Gudbrandsdølen Dagningen mobil 24 64567 987133 639
31.Sarpsborg Arbeiderblad mobil 22 97562 429111 669
32.Romsdals budstikke mobil 20 38154 44498 490
33.Moss Avis mobil 20 20953 80092 015
34.Tidens Krav mobil 18 91957 132111 991
35.Østlendingen mobil 18 29850 57799 284
36.iFinnmark mobil 17 38243 92188 821
37.Firda mobil 17 26447 91789 187
38.Østlands-Posten mobil 15 97842 04374 692
39.Sandefjords Blad mobil 15 62738 21664 849
40.Glåmdalen mobil 15 10441 61583 168
41.Ringerikes Blad mobil 14 99240 57374 905
42.Jærbladet mobil 14 59539 09866 584
43.iTromsø mobil 14 57532 93652 715
44.Smaalenenes Avis mobil 13 73837 00370 842
45.Varden mobil 13 56334 15270 102
46.Dagsavisen mobil 13 45721 32930 922
47.Hamar Arbeiderblad mobil 13 36537 86570 012
48.KK mobil 13 30118 07627 852
49.Laagendalsposten mobil 13 12834 90861 725
50.Fremover mobil 12 41334 29565 242
51.Rana Blad mobil 12 37832 13157 304
52.Agderposten mobil 12 27233 17471 346
53.Halden Arbeiderblad mobil 11 65131 54860 624
54.Lofotposten mobil 10 71129 44953 114
55.Harstad Tidende mobil 10 26027 14948 625
56.Bladet mobil 10 08928 76551 463
57.Østlandets Blad mobil 10 07522 71235 256
58.vol.no mobil 9 31023 03938 826
59.Sogn Avis mobil 8 86522 03840 976
60.Innherred mobil 8 72023 01841 331
61.Nidaros.no mobil 8 29420 07433 540
62.Hadeland mobil 8 00019 20235 182
63.Helgelendingen mobil 7 40118 41032 950
64.Sør-Trøndelag mobil 7 09718 54734 670
65.Ringsaker Blad mobil 7 09217 34729 625
66.Dalane Tidende mobil 6 99619 34632 354
67.Fosna-Folket mobil 6 72317 27232 529
68.AGDER (Flekkefjord Tidende) mobil 6 38216 85828 192
69.Hitra-Frøya mobil 6 36517 00532 498
70.Akershus Amtstidende mobil 6 26513 98223 677
71.Valdres mobil 6 14016 10229 503
72.Arbeidets Rett mobil 6 10015 55127 834
73.Bygdeposten mobil 6 05214 16223 228
74.Gjengangeren mobil 6 02314 44024 414
75.Folkebladet mobil 5 91914 04124 354
76.Firdaposten mobil 5 90615 23526 219
77.Telen mobil 5 67415 02627 206
78.Sunnhordland mobil 5 50213 77125 890
79.Altaposten mobil 5 49313 26323 895
80.Brønnøysunds Avis mobil 5 18114 92127 415
81.Porsgrunns Dagblad mobil 5 09911 24117 268
82.Trønderbladet mobil 5 05012 29921 585
83.Indre Akershus Blad mobil 5 03112 54222 864
84.Sandnesposten mobil 5 02010 83416 984
85.Kragerø Blad Vestmar mobil 5 01013 70924 390
86.Klikk.no mobil 4 7206 0057 884
87.Hardanger Folkeblad mobil 4 44611 13219 929
88.Bladet Vesterålen mobil 4 39810 62619 137
89.Hallingdølen mobil 4 1979 93019 087
90.Strandbuen mobil 4 09410 07016 520
91.Varingen mobil 3 9138 85513 693
92.Tvedestrandsposten mobil 3 7929 40816 497
93.Vikebladet Vestposten mobil 3 7898 72413 705
94.Saltenposten mobil 3 6129 12016 452
95.Kvinnheringen mobil 3 5578 32713 049
96.Røyken og Hurums Avis mobil 3 5016 56210 545
97.Møre-Nytt mobil 3 4698 48513 871
98.Side2 mobil 3 4194 4245 798
99.Gjesdalbuen (Gbnett) mobil 3 4108 56413 887
100.Nordhordland mobil 3 3946 3209 760
101.Hordaland mobil 3 3107 29612 395
102.Vestnytt mobil 3 2906 0589 387
103.forskning.no mobil 3 2133 9205 802
104.Blogg.no mobil 3 0794 2977 521
105.Vårt Land mobil 2 9654 8307 521
106.Fjordenes Tidende mobil 2 7966 19710 062
107.Framtid i Nord mobil 2 5915 2948 211
108.Vestby Avis mobil 2 5695 5548 892
109.Askøyværingen mobil 2 5374 7707 431
110.Rakkestad Avis mobil 2 4976 13310 106
111.Fjordingen mobil 2 3815 5139 074
112.Dagen mobil 2 3683 7855 420
113.Driva mobil 2 3385 0967 954
114.Solabladet mobil 2 3254 7887 020
115.Aura Avis mobil 2 3205 3368 707
116.Jarlsberg Avis mobil 2 2984 8727 679
117.Strilen mobil 2 1893 7305 770
118.Lofot Tidende mobil 2 1744 9768 358
119.Grimstad Adressetidende mobil 2 1604 9579 464
120.Opdalingen mobil 2 1534 5737 065
121.Aust Agder Blad mobil 2 1524 7987 985
122.Nationen mobil 2 1283 6106 395
123.Åndalsnes Avis mobil 2 0684 6327 283
124.Vestlandsnytt mobil 1 9793 9766 189
125.Rjukan Arbeiderblad mobil 1 9074 3957 324
126.Raumnes mobil 1 8723 8476 823
127.Helgelands Blad mobil 1 7963 5285 834
128.Bygdanytt mobil 1 7653 1375 153
129.Lierposten mobil 1 7303 0754 444
130.Nordstrands Blad mobil 1 6662 7914 304
131.Fiskeribladet mobil 1 5813 0464 897
132.Os og Fusaposten mobil 1 4752 7194 764
133.Sande Avis mobil 1 3672 7824 201
134.Fjordabladet mobil 1 2942 5844 147
135.Nye Troms mobil 1 2582 4144 077
136.Vennesla Tidende mobil 1 2362 5424 574
137.Lyngdals Avis mobil 1 1802 1062 941
138.Ås Avis mobil 1 1522 2583 438
139.Bygdebladet mobil 1 1422 3523 676
140.Enebakk Avis mobil 1 1222 2983 570
141.Kvasir mobil 9861 5862 377
142.Morgenbladet mobil 9601 1831 781
143.Bømlo-Nytt mobil 9541 8762 972
144.Lillesands-Posten mobil 9391 9503 856
145.Eikerbladet mobil 8851 5162 224
146.Svelviksposten mobil 8221 4552 162
147.Sør-Varanger Avis mobil 8161 4722 288
148.Fanaposten mobil 6849441 248
149.Øyene mobil 6211 0721 676
150.Finnmarksposten mobil 6041 2021 929
151.Costume mobil 499529633
152.Firda Tidend mobil 4538741 412
153.Tara mobil 347386593
154.Lokalavisa Trysil-Engerdal mobil 249426600
155.Hamar Dagblad mobil 183241317
156.Iform mobil 178191344
157.Boligpluss mobil 170197336
158.Viivilla mobil 157169283
159.Bakelyst mobil 121124142
160.Stylista mobil 8596205
161.Fitnessbloggen mobil 505472
162.Gjøviks Blad mobil 323958
163.1881 mobil 141415
164.Lindesnes mobil 111
165.Lister24 mobil 000
166.Trønder-Avisa mobil 000
167.Eidsvoll Ullensaker Blad mobil 000

Forsidelistene inkluderer trafikk fra én enkelt URL (forsiden) fra nettlesere. Trafikk fra rene native applikasjoner er ikke inkludert

Fra uke 23 er ukeslistene basert på oppdatert uttrekksmodell fra Comscore

Klassekampen er underrapportert i perioden grunnet tekniske problemer med målekoden.
Dagsavisen er underrapportert i perioden grunnet tekniske problemer med målekoden.


Unike brukere, Unike sesjoner og Sidevisninger representerer gjennomsnittlig dagtall for hele uken.