Trafikktall


Nr. Nettsted Unike Brukere Unike Sesjoner Sidevisninger
1.VG mobil 1 378 6574 226 1277 721 489
2.Dagbladet mobil 547 7351 322 9872 902 616
3.TV2 mobil 309 209675 3521 212 017
4.Finn.no mobil 275 059486 808991 831
5.Nettavisen.no mobil 161 026320 832551 290
6.Aftenposten mobil 138 586258 161460 733
7.Adresseavisen mobil 116 410296 447591 167
8.1881 mobil 110 646140 408271 767
9.Bergens Tidende mobil 106 835259 203499 864
10.Sol mobil 82 742197 820330 686
11.Se og Hør mobil 74 000121 254211 014
12.Dagens Næringsliv mobil 59 260113 627171 216
13.E24 mobil 57 116114 812231 255
14.Bergensavisen mobil 57 115129 506212 571
15.Stavanger Aftenblad mobil 55 270126 401243 957
16.Startsiden.no mobil 40 42189 248198 261
17.Drammens Tidende mobil 40 14588 983161 647
18.Fædrelandsvennen mobil 38 64096 513223 723
19.Romerikes Blad mobil 36 83178 213142 234
20.Finansavisen mobil 35 97870 773123 965
21.Fredriksstad Blad mobil 34 59781 396153 549
22.Nordlys mobil 33 72379 402153 228
23.Avisa Nordland mobil 31 63776 902149 080
24.Sunnmørsposten mobil 28 52562 723108 120
25.Tønsbergs Blad mobil 27 52360 200111 638
26.Telemarksavisa mobil 25 82254 534102 112
27.Oppland Arbeiderblad mobil 24 52857 428107 516
28.ABC Nyheter mobil 23 45735 61866 053
29.Haugesunds Avis mobil 23 39954 97097 743
30.Budstikka mobil 21 78739 91661 034
31.Sarpsborg Arbeiderblad mobil 21 50649 54889 812
32.Gudbrandsdølen Dagningen mobil 21 17647 69288 420
33.Romsdals budstikke mobil 19 71645 53383 697
34.Moss Avis mobil 17 61038 16668 546
35.iFinnmark mobil 16 50035 41376 276
36.Firda mobil 16 13740 21179 491
37.Tidens Krav mobil 15 56636 90372 413
38.Østlendingen mobil 15 39734 01567 565
39.Sandefjords Blad mobil 14 57630 43052 626
40.Ringerikes Blad mobil 14 15531 67759 604
41.Glåmdalen mobil 14 07632 22464 522
42.Østlands-Posten mobil 13 82529 75253 738
43.iTromsø mobil 13 20826 81842 479
44.Smaalenenes Avis mobil 12 91529 36757 789
45.KK.no mobil 12 07315 81924 299
46.Hamar Arbeiderblad mobil 11 61526 79248 371
47.Jærbladet mobil 11 47824 92543 096
48.Rana Blad mobil 11 09325 83148 881
49.Agderposten mobil 11 02024 76153 241
50.Fremover mobil 10 69724 48445 497
51.Halden Arbeiderblad mobil 10 54723 96243 376
52.Laagendalsposten mobil 10 14021 74338 782
53.Varden mobil 10 11520 19341 166
54.Lofotposten mobil 10 08223 77642 244
55.Østlandets Blad mobil 9 01417 58627 282
56.vol.no mobil 8 29417 80030 981
57.Dagsavisen mobil 8 22512 01318 429
58.Harstad Tidende mobil 8 05717 34030 624
59.Sogn Avis mobil 6 97914 61426 986
60.Helgelendingen mobil 6 94815 37927 977
61.Hadeland mobil 6 82114 02125 271
62.Dalane Tidende mobil 6 43015 05425 259
63.Innherred mobil 6 28312 64822 008
64.Nidaros.no mobil 6 12811 23418 130
65.Sør-Trøndelag mobil 6 11112 91723 960
66.AGDER (Flekkefjord Tidende) mobil 6 04614 01224 825
67.Bladet mobil 5 97911 62518 964
68.Ringsaker Blad mobil 5 96012 35820 831
69.Firdaposten mobil 5 63713 28723 801
70.Lindesnes mobil 5 23711 64022 449
71.Fosna-Folket mobil 5 08910 60019 228
72.Arbeidets Rett mobil 5 03310 52618 658
73.Akershus Amtstidende mobil 5 0269 31116 088
74.Gjengangeren mobil 4 95510 03417 713
75.Altaposten mobil 4 84010 37019 050
76.Folkebladet mobil 4 7229 67216 212
77.Brønnøysunds Avis mobil 4 69611 84421 779
78.Valdres mobil 4 5959 72217 436
79.Telen mobil 4 4799 84817 235
80.Lister24 mobil 4 4359 17517 901
81.Indre Akershus Blad mobil 4 4339 06316 318
82.Klikk.no mobil 4 4025 4347 546
83.Sunnhordland mobil 4 1988 92916 646
84.Namdalsavisa mobil 4 0868 74316 403
85.Kragerø Blad Vestmar mobil 3 9038 23414 588
86.Porsgrunns Dagblad mobil 3 8836 90310 759
87.Bladet Vesterålen mobil 3 7737 88314 943
88.Vikebladet Vestposten mobil 3 7037 58312 002
89.Sandnesposten mobil 3 6856 71510 693
90.Hardanger Folkeblad mobil 3 6807 90813 890
91.Kvinnheringen mobil 3 5937 65412 481
92.Trønder-Avisa mobil 3 4246 58612 024
93.Blogg.no mobil 3 4024 7938 452
94.Nordhordland mobil 3 3906 1839 784
95.Hitra-Frøya mobil 3 3747 12812 415
96.Trønderbladet mobil 3 2996 12710 504
97.Hordaland mobil 3 2486 53811 759
98.Tvedestrandsposten mobil 3 2346 90712 796
99.Varingen mobil 3 1786 3129 842
100.Vårt Land mobil 3 1675 0758 210
101.Side2 mobil 3 1553 9765 566
102.Røyken og Hurums Avis mobil 3 1095 3448 486
103.Vestnytt mobil 3 0835 3658 723
104.forskning.no mobil 3 0193 7035 453
105.Møre-Nytt mobil 2 8295 87210 085
106.Fjordenes Tidende mobil 2 6675 4889 731
107.Dagen mobil 2 6494 1966 945
108.Saltenposten mobil 2 6145 86110 581
109.Hallingdølen mobil 2 5244 9659 214
110.Gjesdalbuen (Gbnett) mobil 2 5084 9307 950
111.Askøyværingen mobil 2 4254 3777 055
112.Strandbuen mobil 2 3794 7217 257
113.Strilen mobil 2 3674 0036 499
114.Driva mobil 2 2324 3087 148
115.Framtid i Nord mobil 2 2124 0746 530
116.Fjordingen mobil 2 1784 3557 009
117.Vestby Avis mobil 2 1604 0996 830
118.Åndalsnes Avis mobil 2 1394 4127 471
119.Rakkestad Avis mobil 2 0804 0936 952
120.Aust Agder Blad mobil 2 0393 9936 896
121.Jarlsberg Avis mobil 2 0063 5895 619
122.Lofot Tidende mobil 1 9193 7426 250
123.Grimstad Adressetidende mobil 1 8913 7727 815
124.Aura Avis mobil 1 7913 4135 352
125.Nationen mobil 1 7792 8565 037
126.Fiskeribladet mobil 1 7743 3805 574
127.Vestlandsnytt mobil 1 7693 3145 546
128.Bygdanytt mobil 1 7002 8554 837
129.Helgelands Blad mobil 1 6873 1705 095
130.Nordstrands Blad mobil 1 6262 5583 964
131.Opdalingen mobil 1 6082 8584 522
132.Os og Fusaposten mobil 1 4852 6274 811
133.Rjukan Arbeiderblad mobil 1 3992 7184 537
134.Solabladet mobil 1 3372 2333 313
135.Raumnes mobil 1 3302 3084 228
136.Sande Avis mobil 1 2502 2663 503
137.Lierposten mobil 1 2411 9602 907
138.Lyngdals Avis mobil 1 1701 9502 886
139.Nye Troms mobil 1 1512 0173 733
140.Fjordabladet mobil 1 0891 9813 371
141.Vennesla Tidende mobil 1 0211 8493 483
142.Kvasir mobil 9711 4512 159
143.Morgenbladet mobil 9601 1391 729
144.Ås Avis mobil 9471 6622 577
145.Enebakk Avis mobil 9111 5622 555
146.Lillesands-Posten mobil 7861 4523 113
147.Eikerbladet mobil 7771 2361 826
148.Fanaposten mobil 7259871 302
149.Svelviksposten mobil 7171 1501 726
150.Bygdebladet mobil 6771 1051 713
151.Bømlo-Nytt mobil 6291 0471 765
152.Finnmarksposten mobil 6161 2262 128
153.Costume mobil 583638800
154.Øyene mobil 5809261 470
155.Firda Tidend mobil 4637441 404
156.Tara.no mobil 267290429
157.Viivilla mobil 207216325
158.Hamar Dagblad mobil 200252380
159.Lokalavisa Trysil-Engerdal mobil 199332531
160.Iform.nu mobil 187198306
161.Boligpluss mobil 138157282
162.Bakelyst mobil 8486103
163.Stylista mobil 6875159
164.Fitnessbloggen mobil 454758
165.Gjøviks Blad mobil 303346

Forsidelistene inkluderer trafikk fra én enkelt URL (forsiden) fra nettlesere. Trafikk fra rene native applikasjoner er ikke inkludert

Fra uke 31 er ukeslistene basert på oppdatert uttrekksmodell fra Comscore

Klassekampen er underrapportert i perioden grunnet tekniske problemer med målekoden.


Unike brukere, Unike sesjoner og Sidevisninger representerer gjennomsnittlig dagtall for hele uken.