Definisjonslister

    Definisjonslistene viser hvilke domener og apper som rapporteres under hver enkelt oppføring/ tittel på medietall.no.
Oppføring Domener Apper
AGDER (Flekkefjord Tidende) eAvisAGDER.BUYANDREAD.COMavisen agder, ^agder$
Adresseavisen eAvisE-PAGES.DK/ADRESSEAVISENADRESSEAVISEN,EADRESSA
Aftenposten eAvisE-PAGES.DK/AFTENPOSTENAFTENPOSTEN EAVIS
Agderposten eAvisE-PAGES.DK/AGDERPOSTENAGDERPOSTEN$,AGDERPOSTEN EAVIS
Akers Avis/Groruddalen eAvisGRORUDDALEN.NO/PAGEFLOW
Akershus Amtstidende eAvisE-PAGES.DK/AKERSHUSakershus, Akershus Amtstidende
Altaposten eAvisE-PAGES.DK/ALTAPOSTENALTAPOSTEN EAVIS,ALTAPOSTEN
Andøyposten eAvisE-PAGES.DK/ANDOYPOSTENANDØYPOSTEN EAVIS,ANDOYPOSTEN
Arbeidets Rett eAvisE-PAGES.DK/ARBEIDETSRETTArbeidets Rett Digital Utgave, arbeidetsrett
Askøyværingen eAvisASKØYVÆRINGEN EAVIS,ASKOYVAERINGEN
Aura Avis eAvisE-PAGES.DK/AURAAVISAura Avis, auraavis
Aust Agder Blad eAvisE-PAGES.DK/AUSTAGDERBLADAust Agder Blad, austagderblad
Avisa Nordland eAvisE-PAGES.DK/AVISANORDLANDAvisa Nordland, avisanordland
Bergens Tidende eAvisE-PAGES.DK/BERGENSTIDENDEBT EAVIS,BERGENSTIDENDE
Bergensavisen (BA) eAvisE-PAGES.DK/BA_NOba_no, Bergensavisen
Bladet Vesterålen utgis i Sortland eAvisBLADETVESTERALEN.BUYANDREAD.COM
Bladet eAvisE-PAGES.DK/STJORDALENSBLADBLADET EAVIS,stjordalensblad
Brønnøysunds Avis eAvisE-PAGES.DK/BROENNOEYSUNDSAVISBRØNNØYSUNDS EAVIS,BROENNOEYSUNDSAVIS
Budstikka-Asker og Bærums Budstikke eAvisE-PAGES.DK/BUDSTIKKABUDSTIKKA
Bygdanytt eAvisbygdanyt, Bygdanytt eAvis
Bygdebladet eAvisBYGDEBLADET.BUYANDREAD.COMBygdebladet, bygdebladetno
Bygdeposten eAvisE-PAGES.DK/BYGDEPOSTENBygdeposten Digital Utgave, bygdeposten
Bømlo-Nytt eAvisE-PAGES.DK/BOMLONYTTBOMLO-NYTT,BOMLONYTT$
Dagen eAvisE-PAGES.DK/DAGENNORGEDAGEN,DAGENNORGE
Dagens Næringsliv eAvisE-PAGES.DK/DNDN EAVIS
Dagsavisen eAvisE-PAGES.DK/DAGSAVISENDAGSAVISEN
Dalane Tidende eAvisDALANETIDENDE.BUYANDREAD.COMdalane, Dalene Tidende
Demokraten eAvisE-PAGES.DK/DEMOKRATENDEMOKRATEN$,DEMOKRATEN EAVIS
Drammens Tidende eAvisE-PAGES.DK/DRAMMENSTIDENDEDrammens Tidende, drammenstidende,
Driva eAvisE-PAGES.DK/DRIVADRIVA EAVIS,DRIVA
Eidsvoll Ullensaker Blad eAvisEUB.NO/EAVISEidsvoll Ullensaker Blad
EikerBladet eAvisE-PAGES.DK/EIKERBLADETEikerbladet, eikerbladet
Enebakk Avis eAvisE-PAGES.DK/ENEBAKKAVISEnebakk Avis, enebakkavis
Fanaposten eAvisFANAPOSTEN.E-PAGES.PUBfanaposten, Fanaposten e-avis
Finansavisen eAvisFINANSAVISEN
Finnmark Dagblad eAvisE-PAGES.DK/FINNMARKDAGBLADFinnmark Dagblad, finnmarkdagblad
Finnmarken eAvisE-PAGES.DK/FINNMARKENfinnmarken, Finnmarken Digital Utgave
Finnmarksposten eAvisE-PAGES.DK/FINNMARKSPOSTENfinnmarksposten
Firda eAvisE-PAGES.DK/FIRDAFirda$, firda$,
Firdaposten eAvisE-PAGES.DK/FIRDAPOSTENfirdaposten, Firdaposten Digital Utgave
Fiskeribladet eAvisfiskeribladet.no/papiravis|fiskeribladet.no/utgave
Fjordenes Tidende eAvisE-PAGES.DK/FJORDENESTIDENDEFJORDABLADET EAVIS,FJORDABLADET
Fjordingen eAvisE-PAGES.DK/FJORDINGENFJORDINGEN EAVIS,FJORDINGEN
Folkebladet eAvisE-PAGES.DK/TROMSFOLKEBLADFOLKEBLADET EAVIS,TROMSFOLKEBLAD
Fosna-Folket eAvisE-PAGES.DK/FOSNAFOLKETFOSNA-FOLKET EAVIS,FOSNAFOLKET
Framtid i Nord eAvisE-PAGES.DK/FRAMTIDINORDFRAMTID I NORD EAVIS,FRAMTIDINORD
Fredriksstad Blad eAvisE-PAGES.DK/FREDRIKSSTADBLADFredriksstad Blad, fredriksstadblad
Fremover eAvisE-PAGES.DK/FREMOVERFremover, fremover
Fædrelandsvennen eAvisE-PAGES.DK/FVNFVN EAVIS,FVN
Gjengangeren eAvisE-PAGES.DK/GJENGANGERENGjengangeren, gjengangeren
Gjesdalbuen eAvisGJESDALBUEN.BUYANDREAD.COMGjesdalbuen, gjesdalbuenno
Glåmdalen eAvisE-PAGES.DK/GLOMDALENglomdalen, Glåmdalen
Grimstad Adressetidende eAvisE-PAGES.DK/GRIMSTADADRESSETIDENDEGRIMSTAD ADRESSETIDENDE EAVIS,GRIMSTADADRESSETIDENDE$
Gudbrandsdølen Dagningen (GD) eAvisE-PAGES.DK/GUDBRANDSDOLENgudbrandsdolen, Gudbrandsdølen Dagningen
Hadeland eAvisE-PAGES.DK/HADELAND_NOHadeland, hadeland_no
Halden Arbeiderblad eAvisE-PAGES.DK/HALDENHalden Arbeiderblad, halden
Hallingdølen eAvisE-PAGES.DK/HALLINGDOELENHALLINGDOLEN$
Hamar Arbeiderblad (HA) eAvisH-A.NO/EAVIS
Hamar Dagblad eAvisE-PAGES.DK/HAMARDAGBLADHamar Dagblad, hamardagblad
Hardanger Folkeblad eAvisE-PAGES.DK/HARDANGERHardanger Folkeblad Digital, hardanger
Harstad Tidende eAvisE-PAGES.DK/HARSTADTIDENDEHARSTAD TIDENDE EAVIS,HARSTADTIDENDE
Haugesunds Avis eAvisE-PAGES.DK/HAUGESUNDSAVISHaugesunds Avis, haugesundsavis
Helgelands Blad eAvisHBLAD.NO/EAVIS
Helgelendingen eAvisE-PAGES.DK/HELGELAND_NOHelgelendingen, helgeland_no
Hitra - Frøya eAvisE-PAGES.DK/HITRAFROYAHITRA-FRØYA EAVIS,hitrafroya
Hordaland eAvisE-PAGES.DK/AVISAHORDALANDAVISA HORDALAND,HORDALANDAVIS$
Indre Akershus Blad eAvisE-PAGES.DK/INDREAKERSHUSBLADIndre Akershus Blad Digital, indreakershusblad
Innherred eAvisE-PAGES.DK/INNHERREDINNHERRED EAVIS,INNHERRED
Jarlsberg Avis eAvisE-PAGES.DK/JARLSBERGAVISJarlsberg Avis Digital Utgave, jarlsbergavis
Jærbladet eAvisJARBLADET.BUYANDREAD.COMjarbladet
Klassekampen eAvisDAGENS.KLASSEKAMPEN.NOKLASSEKAMPEN
Kragerø Blad Vestmar eAvisE-PAGES.DK/KRAGEROBLADVESTMARKragerø Blad Vestmar Digital, kragerobladvestmar
Kvinnheringen eAvisE-PAGES.DK/KVINNHERINGENkvinnheringen, Kvinnheringen Digital Utgave
Laagendalsposten eAvisE-PAGES.DK/LAAGENDALSPOSTENLaagendalsposten, laagendalsposten
Lierposten eAvisE-PAGES.DK/LIERPOSTENLierposten, lierposten
Lillesands-Posten eAvisE-PAGES.DK/LILLESANDSPOSTENLILLESANDSPOSTEN$,LILLESANDS-POSTEN EAVIS
Lindesnes eAvisLindesnes eAvis, lindesnes
Lister eAvisLister eAvis, farsundsavis, lister
Lofot-Tidende eAvisE-PAGES.DK/LOFOTTIDENDELofot-Tidende Digital Utgave, lofottidende
Lofotposten eAvisE-PAGES.DK/LOFOTPOSTENLofotposten, lofotposten
Lokalavisa Trysil-Engerdal (tidl. Lokalavisa Sør-Østerdal) eAvisLokal-Avisa.no/eavis
Lyngdal Avis eAvisLYNGDALSAVIS.BUYANDREAD.COM
Morgenbladet eAvisE-PAGES.DK/MORGENBLADETNOmorgenbladetno
Moss Avis eAvisE-PAGES.DK/MOSSAVISMoss Avis, mossavis
Møre Nytt eAvisE-PAGES.DK/MOERENYTTMØRE-NYTT EAVIS,MOERENYTT
Namdalsavisa eAvisNAMDALSAVISA EAVIS
Nordhordland eAvisE-PAGES.DK/NORDHORDLANDNordhordland Digital Utgave, nordhordland
Nordlys eAvisE-PAGES.DK/NORDLYS_NONordlys, nordlys_no
Nye Troms eAvisNYE-TROMS.NO/PAGEFLOW
Opdalingen eAvisE-PAGES.DK/OPDALINGENOPDALINGEN EAVIS,OPDALINGEN
Oppland Arbeiderblad eAvisE-PAGES.DK/OA^oa$, Oppland Arbeiderblad
Os og Fusaposten eAvisE-PAGES.DK/OSOGFUSAPOSTENOS OG FUSAPOSTEN,OSOGFUSAPOSTEN$
Porsgrunns Dagblad eAvisE-PAGES.DK/PORSGRUNNSDAGBLADPorsgrunns Dagblad Digital, porsgrunnsdagblad
Rakkestad Avis eAvisE-PAGES.DK/RAKKESTADAVISRakkestad Avis Digital Utgave, rakkestadavis
Rana Blad eAvisE-PAGES.DK/RANA_BLAD_NORana Blad, rana_blad_no
Ringerikes Blad eAvisE-PAGES.DK/RINGBLAD_NOringblad_no, Ringerikes Blad,
Ringsaker Blad eAvisE-PAGES.DK/RINGSAKERBLADRingsaker Blad, ringsakerblad
Rjukan Arbeiderblad eAvisE-PAGES.DK/RJUKANARBEIDERBLADRjukan Arbeiderblad Digital, rjukanarbeiderblad
Romerikes Blad eAvisE-PAGES.DK/RB_NO^rb_no, Romerikes Blad
Romsdals Budstikke eAvisE-PAGES.DK/ROMSDALSBUDSTIKKEROMSDALS BUDSTIKKE EAVIS,ROMSDALSBUDSTIKKE
Røyken og Hurums Avis eAvisE-PAGES.DK/ROYKENHURUMSAVISRøyken og Hurums Avis Digital, roykenhurumavis
Saltenposten eAvisSALTENPOSTEN.NO/PAGEFLOW
Sande Avis eAvisE-PAGES.DK/SANDEAVISSande Avis, sandeavis
Sandefjords Blad eAvisE-PAGES.DK/SANDEFJORDSBLADSandefjords Blad, sandefjordsblad
Sandnesposten eAvisSANDNESPOSTEN.BUYANDREAD.COMSandnesposten, sandnespostenno
Sarpsborg Arbeiderblad eAvisE-PAGES.DK/SARPSBORGsarpsborg, Sarpsborg Arbeiderblad
Smaalenenes Avis eAvisE-PAGES.DK/SMAALENENE_NOSmaalenene Avis, smaalenene_no
Sogn avis eAvisE-PAGES.DK/SOGNAVIS
Solabladet eAvisSOLABLADET.BUYANDREAD.COMSolabladet, solabladetno
SolungAvisa eAvisE-PAGES.DK/SOLUNGAVISAsolungavisa
Stavanger Aftenblad eAvisE-PAGES.DK/AFTENBLADETAFTENBLADET EAVIS,AFTENBLADET
Strandbuen eAvisSTRANDBUEN.BUYANDREAD.COMStrandbuen, strandbuenno
Strilen eAvisSTRILEN,STRILEN EAVIS
Sunnhordland eAvisE-PAGES.DK/SUNNHORDLANDSUNNHORDLAND$,ESUNNHORDLAND
Sunnmørsposten eAvisE-PAGES.DK/SUNNMOERSPOSTENSUNNMØRSPOSTEN EAVIS,SUNNMOERSPOSTEN
Svelviksposten eAvisE-PAGES.DK/SVELVIKSPOSTENSvelviksposten, svelviksposten
Sør-Trøndelag eAvisE-PAGES.DK/AVISASOERTROENDELAGAVISA SØR-TRØNDELAG EAVIS,avisasoertroendelag
Sør-Varanger Avis eAvisSVA.NO/EAVIS
Telemarksavisa (TA) eAvisE-PAGES.DK/TA_NOta_no, Telemarksavisa
Telen eAvisE-PAGES.DK/TELENtelen, Telen
Tidens Krav eAvisE-PAGES.DK/TIDENSKRAVTidens Krav Digital Utgave, tidenskrav
Trønder-Avisa eAvisTRØNDER-AVISA EAVIS,troenderavisa
Trønderbladet eAvisE-PAGES.DK/TROENDERBLADETTRØNDERBLADET EAVIS|TROENDERBLADET
Tvedestrandsposten eAvisE-PAGES.DK/TVEDESTRANDSPOSTENtvedestrandsposten, Tvedestrandsposten
Tønsbergs Blad eAvisE-PAGES.DK/TONSBERGSBLADTønsbergs Blad, tonsbergsblad
VG eAvisE-PAGES.DK/VGVG EAVIS
Valdres eAvisE-PAGES.DK/VALDRESAvisa Valdres, valdres,
Varden eAvisE-PAGES.DK/VARDENVARDEN$,VARDEN EAVIS
Varingen eAvisE-PAGES.DK/VARINGENVaringen, varingen
Vennesla Tidende eAvisE-PAGES.DK/VENNESLATIDENDEVENNESLA TIDENDE EAVIS,VENNESLATIDENDE$
VestNytt eAvisVestnytt eAvis, vestnyt
Vestby avis eAvisE-PAGES.DK/VESTBYAVISVestby Avis, vestbyavis
Vesteraalens Avis eAvisE-PAGES.DK/VESTERAALEN
Vestlandsnytt eAvisE-PAGES.DK/VESTLANDSNYTTVESTLANDSNYTT EAVIS,VESTLANDSNYTT$
Vikebladet Vestposten eAvisE-PAGES.DK/VIKEBLADETVIKEBLADET VESTPOSTEN EAVIS,VIKEBLADET
Vårt Land eAvisE-PAGES.DK/VAARTLANDVAARTLAND,VAART LAND E-AVIS
Ytringen eAvisYTRINGEN.NO/E-AVIS
iTromsø eAvisE-PAGES.DK/ITROMSOITROMSØ EAVIS, itromso$
Åndalsnes Avis eAvisE-PAGES.DK/ANDALSNESAVISÅNDALSNES AVIS EAVIS,ANDALSNESAVIS
Ås avis eAvisE-PAGES.DK/ASAVISasavis, aasavis, Ås Avis
Østlandets Blad eAvisE-PAGES.DK/OSTLANDETSBLADostlandetsblad, Østlandets Blad
Østlands-Posten eAvisE-PAGES.DK/OP_NO^op_no, Østlands-Posten
Østlendingen eAvisE-PAGES.DK/OSTLENDINGENØstlendingen, ostlendingen
Øyene eAvisE-PAGES.DK/OYENEØyene, oyene
Definisjoner som inneholder tegnet ^ betyr det ikke skal være noe foran (f.eks ^bladet.no inneholder ikke dagbladet.no)
Tegnet $ betyr det ikke skal inneholde noe etter (f.eks agder$ inneholder ikke agderposten)